Здоров’я травлення: коли профілактика є важливою

10.25.2021 0

Здоров’я травлення є центральним, коли справа доходить до високого рівня благополуччя, чого можна досягти лише шляхом профілактики. Тому так важливо здорове виховання та навчання корисним звичкам з дитинства.

Хоча правда, що з роками проблеми з кишечником стають все частішими, особливо після 55 років, все більше дітей та підлітків мають проблеми з травленням, які ризикують стати хронічними.

За оцінками, близько 15% дітей та молоді у розвинених країнах страждають від розладів травлення. «Важливо виховувати у дітей правильні харчові та оздоровчі звички, тому що це значною мірою визначатиме їх травне здоров’я та загальний стан здоров’я у дитинстві та дорослому житті » . Збалансоване харчування, багате фруктами, овочами, бобовими та крупами Очевидно, потреби залежать від віку та стадій зростання. «Таким чином, у ранньому дитинстві дуже важливо розглянути питання про грудне вигодовування, оскільки воно виробляє першу мікробіоту організму, яка забезпечує правильні поживні речовини в правильних пропорціях». У міру росту діти повинні харчуватися збалансованою та різноманітною, багатою овочами та фруктами, бобовими, насінням та злаками. Також важливим є правильне споживання здорових жирів з нерафінованими рослинними оліями, переважно оливковою олією екстра незайманого типу, та достатнє споживання білка.

Подібним чином, фізичні вправи та спорт також є одними із здорових звичок, яких слід набувати з раннього віку. Звичайно, це найкращий відпочинок в кінці дня.

  • Уникнення зайвої ваги та хороше емоційне здоров’я

Важливо, щоб батьки допомагали своїм дітям уникати надмірної ваги, від якої страждають 30% дітей та підлітків, відсоток, який з кожним роком продовжує збільшуватися в результаті неадекватного харчування та малорухливого способу життя. Дітям також особливо важливо навчитися справлятися зі стресом, оскільки це забезпечить належне емоційне здоров’я у дитинстві та дорослому житті. «Якщо врахувати, що мозок і кишечник тісно пов’язані та взаємопов’язані, емоційна стабільність багато в чому еквівалентна стабільності травлення»

  • Пакет з фокусом на здоров’я травлення

Усвідомлюючи важливість піклування про здоров’я кишечника на кожному етапі життя, оздоровча ми розробили комплекс для здоров’я, орієнтований на травлення, один із найповніших методів лікування з точки зору профілактики та догляду.

Метою цієї програми охорони здоров’я є відновлення балансу та належного функціонування кишкового тракту, наскільки це можливо. Це досягається шляхом комплексного лікування та покращення стану мікробіоти та імунної системи.

Комплекс, орієнтований на травлення, призначений для людей будь -якого віку, які страждають на кишкові розлади, проблеми або захворювання в цілому, а також хронічні патології, аутоімунні захворювання, алергію і навіть розлади настрою. Всі ці симптоми можуть свідчити про наявність неадекватного стану травлення.