Естетична медицина у медичному центрі «Київська Русь»

5.19.2023 0

Медичний центр «Київська Русь» пропонує широкий спектр послуг естетичної медицини. Важко знайти людину, яка б не хотіла покращити своє самопочуття, відчути та побачити себе молодшими. Фахівці центру допоможуть у цьому. Ви можете не тільки відпочити чи весело провести час у готельному комплексі, але й пройти діагностичний check up вікового стану всього організму, шкіри та волосся й значно підняти свій енергетичний ресурс, зменшити обʼєми та покращити стан контурів тіла, омолодити шкірні покриви та відновити сіяння обличчя, без зайвих зусиль.
Досвідчені та кваліфіковані спеціалісти практикують традиційні та нетрадиційні методи, найсучасніші процедури, доказової медицини, які є цілком безпечними.

Які послуги естетичної медицини ви можете отримати у центрі «Київська Русь»?
Медичний центр пропонує широкий спектр послуг, спрямованих на:
. – підвищення енергетичного запасу цілого організму на клітинному рівні, посилення відновних та омолоджуючих процесів в тканинах, детокс на клітинному рівні всього організму;
– покращення фізичної форми (ефективне приведення в задовільний тонус мʼязів тіла, позбавлення від токсинів, набряків целюліту, корекція контурів фігури, безпечне та швидке схуднення);
– інʼєкції лімфодренажних препаратів та ліполітичних коктейлів;
– красу тіла (покращення морфологічного стану шкіри, профілактика вікових та естетичних змін);
– лікування хвороб шкіри голови та волосся, профілактика випадіння волосся;
– повернення молодості відштовхуючись від стану абсолютного здоровʼя (адекватне лікування та профілактика захворювань, що призводять до раннього старіння, боротьбу із віковими проявами та змінами);
– лікування вторинних змін шкіри, гіперпігментацій, рубців, стрий,
покращення тургору та тонусу шкіри за допомогою апаратних та інʼєкційних методик сучасними мезотерапевтичними препаратами.
Для повернення краси та покращення стану тіла застосовуються методи детоксикації, правильного харчування, оптимальних фізичних навантажень. У медичному центрі «Київська Русь», практикують широкий спектр сучасних методів фізіотерапі та бальнеологіі. що довели свою ефективність:
– високотонова хайтоп терапія;
– фокусна магнітна стимуляція тканин;
– антицелюлітна ударно-хвильова терапія;
– кавітація;
– гіпокситерапія;
– обгортання біологічно-активними органічними сполуками;
– використовується різні техніки масажу;
– плазмотерапія, гомеопатична біопунктура;

Естетична медицина та косметологія
Косметологія та естетична медицина у комплексі Kyivska Russ Resort Medical and Spa

– пресотерапія з бинтуванням та використанням активних сироваток;
– карбоксітерапія;
– водолікування.
Для кожного пацієнта програму процедур, харчування та фізичних навантажень прописується індивідуально після оцінки стану тіла. Для цього застосовується система InBody.
Фахівці центру не тільки допоможуть покращити стан шкіри, зробити її більш пружною та омолодити тіло, а й позбавити Вас різних естетичних недоліків. Якщо у Вас є рубці, стриї та т.п., після комплексу процедур, Ви забудете про їх існування.
Послуги естетичної медицини користуються великою популярністю. Методи, що практикуються у медичному центрі «Київська Русь», є безпечними та дуже ефективними, тож, якщо Вас турбують певні недоліки, або є комплекси через зовнішній вигляд, фахівці центру допоможуть їх позбутися.