Лікування та профілактика захворювань у санаторії «Київська Русь»

4.30.2023 0

Санаторій «Київська Русь» у Східниці – це місце, де можна не лише відпочити та насолодитися красою природи, а й отримати медичну допомогу для лікування та профілактики хвороб. У цій статті ми розповімо про різні види медичної допомоги, які можуть бути надані в санаторії, а також про профілактичні заходи, які можна вжити для покращення свого здоров’я.

 

Консультації лікарів

Кожен знає, що лікування та профілактика будь-якої патології починається із консультації та обстеження. Консультації фахівців – це один з основних видів медичної допомоги, що надається у санаторії «Київська Русь».

У санаторії працюють висококваліфіковані лікарі-фахівці різних напрямків – терапевти, кардіологи, неврологи, офтальмологи, ортопеди та інші. Гості санаторію можуть записатися на консультацію до потрібного спеціаліста та отримати професійну консультацію з профілактики та лікування своїх патологій.

 

Повернутися ↑

Провідні програми для лікування та профілактики хвороб

Для кожного пацієнта програма лікування та профілактики складається індивідуально, але медичний центр комплексу пропонує ряд програм, спрямованих на профілактику та терапію різних хвороб. Найбільш популярними є:

  1. Терапія Майєра – це унікальна програма, яка дозволяє комплексно оздоровити, відновити та омолодити організм.
  2. Обмін речовин. Правильний обмін речовин – це основа нашого здоров’я. У центрі для вас підбирають оптимальну програму для відновлення обміну речовин, що допоможе повернути чудове самопочуття та позбавитись зайвих кілограмів.
  3. Оздоровлення. Ви можете обрати одну з десятка програм, які спрямовані на оздоровлення тієї чи іншої системи організму: ШКТ, лор-органів, статевої системи, опорно-рухового апарату тощо.

 

Повернутися ↑

Фізіотерапія у санаторії

Фізіотерапія – це ще один ефективний метод лікування та профілактики захворювань, який може бути наданий у санаторії “Київська Русь”. У санаторії є всі необхідні умови для проведення фізіотерапевтичних процедур – сучасне обладнання та досвідчені фахівці. Фізіотерапія може бути призначена лікарем як доповнення до інших методів лікування або самостійний метод лікування.

 

Лікарі медичного центру «Київська Русь» допоможуть обрати оптимальну програму та методи профілактики, які дозволять покращити самопочуття, зміцнити імунітет, омолодити організм, покращити емоційний та психологічний стан. Ви відчуєте себе молодим та сповненим сил.