Консультація терапевта в медичному центрі «Східниця»

3.3.2023 0

Медичний центр «Східниця» надає комплексні послуги своїм клієнтам. Консультація терапевта – це перший етап, з якого розпочинається діагностика, складання програми лікування або профілактики захворювань.
У Східницю щороку приїжджають тисячі туристів для оздоровлення. Велика кількість унікальних джерел мінеральної води допомагає швидко та ефективно вирішити серйозні проблеми із здоров’ям. Але пити мінеральні води можна тільки після консультації у лікаря. Тому перше, що повинна зробити людина, приїхавши у Східницю – це отримати консультацію терапевта. У медичному центрі «Східниця» працюють досвідчені фахівці.

Що включає консультація терапевта?
Медичний огляд завжди розпочинається з консультації терапевта. Лікар проводить діагностику в ході якої з’ясовує можливі протипоказання, харчові звички, наявність алергії, складає індивідуальний план процедур в залежності від мети клієнта. Вони можуть бути різними: корекція фігури, зміцнення імунітета, лікування різноманітних захворювань.
За потреби лікар призначає консультацію у вузькопрофільних спеціалістів: ендокринолога, гастроентеролога, дієтолога, кардіолога тощо. Медичний центр має нове сучасне обладнання, що дозволяє лікарям максимально точно провести діагностику.
Зібравши повний анамнез терапевт розробляє програму лікування та вживання мінеральної води, враховуючи дозу, температуру, час та частоту прийому. Також він вказує з якого саме джерела треба брати воду. Під час складання курсу лікар враховує вік, вагу та інші параметри. Дуже важливо дотримуватись цих рекомендацій, якщо ви хочете отримати бажаний результат.

Консультація терапевта у «Східниці» – висока кваліфікація та увага до клієнта
Медичний центр «Східниця» надає послуги з лікування та профілактики захворювань традиційними та нетрадиційними методами. В основі програм оздоровлення лежить водолікування. Для кожного клієнта обирається вода, яка буде максимально корисною, допоможе позбавитись захворювання та покращити самопочуття.
Лікування у «Східниці» – це:
• гарантія ефективності – найкращі фахівці мають великий досвід роботи з різними пацієнтами;
• безпечність – лікарі використовують методи та практики, які довели свою безпечність для здоров’я;
• індивідуальний підхід – робота з кожним пацієнтом проводиться індивідуально, що дозволяє досягти найкращих результатів.
Терапевти медичного центру «Сіхдниця» надають кваліфіковані консультації та допомагають пацієнтам правильно використовувати мінеральні води для досягнення їх мети.