Hypoxico – тренуйся як олімпієць

8.3.2022 0

Ви знаєте, що багато спортсменів на якийсь час виїжджають тренуватися в гори?

Гірське повітря має цікаву особливість – у ньому концентрація кисню трохи нижче, ніж на рівнині, тому організм мобілізує всі ресурси. Особливо помітно розвиваються дихальна та серцево-судинна системи. Як наслідок, людина стає сильнішою і витривалішою.

Технології XXI століття дозволяють не витрачати дорогоцінні ресурси на нескінченні перельоти,походи на висоту, а створити необхідні умови у нашому кабінеті в «Медичному центрі Східниця». Гора буквально приходить до Магомета. Ми відкриті інноваціям, тому кожен наш пацієнт має можливість включити в графік проходження процедур трохи гірського повітря, яке подається в маску через спеціальний генератор.

Що станеться з Вашим організмом після таких занять ?

  • Стійкість до гіпоксії впливає на здатність боротися зі стресом. Отже, тренування допоможуть запобігти хронічному стресу, перевтомі, депресії та професійному вигоранню.
  • Під час гіпоксії посилюється еритропоез або кровотворення, еритроцити переносять більше кисню до тканин, а людина стає витривалішою до фізичних навантажень. Аматор отримує швидкий ефект від тренувань, професійний спортсмен покращує показники.
  • Крім того, при підвищенні кисень-транспортної функції крові, спортсменки та любительки фітнесу не втрачають продуктивності під час менструації.
  • Хороша новина для тих, хто вийшов на плато і не знає, як зрушити з мертвої точки. Тренування при дефіциті кисню змусить організм адаптуватися та вийти з енергозберігаючого режиму.
🩺| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
+38 (050) 371-94-24
+38 (03248) 4 89 05
m.reception@kyivskaruss.com.ua
М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373