Ви знаєте, що багато спортсменів на якийсь час виїжджають тренуватися в гори?
Гірське повітря має цікаву особливість – у ньому концентрація кисню трохи нижче, ніж на рівнині, тому організм мобілізує всі ресурси. Особливо помітно розвиваються дихальна та серцево-судинна системи. Як наслідок, людина стає сильнішою і витривалішою.
Технології XXI століття дозволяють не витрачати дорогоцінні ресурси на нескінченні перельоти,походи на висоту, а створити необхідні умови у нашому кабінеті в «Медичному центрі Східниця». Гора буквально приходить до Магомета. Ми відкриті інноваціям, тому кожен наш пацієнт має можливість включити в графік проходження процедур трохи гірського повітря, яке подається в маску через спеціальний генератор.
Що станеться з Вашим організмом після таких занять ?
- Стійкість до гіпоксії впливає на здатність боротися зі стресом. Отже, тренування допоможуть запобігти хронічному стресу, перевтомі, депресії та професійному вигоранню.
- Під час гіпоксії посилюється еритропоез або кровотворення, еритроцити переносять більше кисню до тканин, а людина стає витривалішою до фізичних навантажень. Аматор отримує швидкий ефект від тренувань, професійний спортсмен покращує показники.
- Крім того, при підвищенні кисень-транспортної функції крові, спортсменки та любительки фітнесу не втрачають продуктивності під час менструації.
- Хороша новина для тих, хто вийшов на плато і не знає, як зрушити з мертвої точки. Тренування при дефіциті кисню змусить організм адаптуватися та вийти з енергозберігаючого режиму.