Блог лікаря. Десять питань про сучасну медицину Майєра

8.9.2022 0

Зосередитися на здоров’ї

Незалежно від того, перше лікування Mayr чи ні: багато пацієнтів мають дуже схожі запитання. лікар терапії Майєра в “Медичному центрі – Східниця ” Новицька Уляна Василівна узагальнила найпоширеніші запитання та відповіді.

1.Що таке шлакові речовини і чому ми насправді «шлакуємо»?

Продуктами життєдіяльності ми називаємо речовини, які повинні бути виведені, але не можуть (поки що) бути еліміновані організмом, тому що власна «утилізація відходів» організму тимчасово перевантажена. Найпоширеніші продукти життєдіяльності включають лактат, амінокислоти та так звані кінцеві продукти розширеного глікування (AGE). Це переважно кислі, водорозчинні речовини, які тимчасово зберігаються в сполучній і жировій тканині. При цьому підвищується тиск тканин, здавлюються найдрібніші кровоносні та лімфатичні судини. Часто це початок хронічної хвороби.

Повернутися ↑

2. Як працює детокс?

Перш за все, відходи розчиняються назад у кров за рахунок надходження великої кількості води зі сполучної тканини або жирових відкладень. Шлаки і токсини тимчасово циркулюють в крові; це може викликати головний біль або запаморочення в короткостроковій перспективі. Однак згодом ці речовини виводяться через нирки (сеча) і печінку (жовчна рідина).

Повернутися ↑

3. Що і скільки пити під час Майєр-терапії?

Під час лікування ми рекомендуємо приблизно один літр на двадцять кілограмів маси тіла щодня. На практиці це означає: до п’ятдесяти кілограмів маси тіла ви випиваєте щонайменше два літри, понад п’ятдесяти кілограмів – щонайменше три літри і понад дев’яносто кілограмів – щонайменше чотири літри, бажано джерельної води, мінеральної води без або з невеликим вмістом вугільної кислоти або чай.

Повернутися ↑

4. Чому треба брати гірку воду?

Він підтримує детоксикацію через печінку, жовч і кишечник, спочатку стимулюючи відтік жовчі з печінки, а потім, завдяки м’якому проносному ефекту, забезпечуючи швидке виведення жовчі, збагаченої токсинами.

5. Хіба для старого доброго “печінкового обгортання” давно не настав потрібний день?

Ні! Досі немає більш ефективного засобу для збільшення кровотоку в печінці і, таким чином, детоксикаційної активності печінки, ніж парове обгортання печінки. Ефект тепер можна продемонструвати навіть за допомогою ультразвуку. З двома рушниками, махровим рушником і грілкою ви миттєво отримаєте під рукою засіб, який, як доведено, підвищує ефективність лікування.

Повернутися ↑

6. Якщо коров’яче молоко не таке корисне, чому воно використовується в лікуванні?

В основному слід розрізняти заходи лікування та рекомендації щодо харчування. Відповідно до сучасного стану науки, коров’яче молоко більше не рекомендується для щоденного харчування. Однак коров’яче молоко або продукти з коров’ячого молока все ще можна використовувати під час терапії Мєр. У разі справжньої алергії або непереносимості ви можете переключитися на ряд альтернатив коров’ячому молоку, наприклад, на овече, козяче або соєве молоко.

Повернутися ↑

7. У чому суть терапії?

Ми використовуємо переваги різноманітних ефектів водного лікування, яке популяризував пастор Себастьян Кнайп у Mayr-терапії, і пропонуємо їх у формі додаткових процедур. Вони засновані на принципах стимуляційної терапії і можуть бути досягнуті найлегше за допомогою добре відомих водних аплікацій – купання у воді, ванни для рук або рук по черзі або сидячі ванни. Процедури Кнайпа зміцнюють кровоносну систему, покращують кровообіг і пригнічують запалення.

Повернутися ↑

8. Чи можна займатися спортом під час Майєр-терапії?

Так точно! Це стало можливим завдяки розвитку сучасної майрської кухні, яка передбачає білкові добавки. Вони запобігають надмірній втраті м’язів під час фізичних вправ. На відміну від попередніх дієт з низьким вмістом білка, коли дозволялися лише неспішні прогулянки, сьогодні немає нічого проти інтенсивної ЛФК під час курсу лікування Майєра.

Повернутися ↑

9. Це розширення свідомості, про яке я постійно чую, не відбулося під час мого лікування. Я зробив щось не так?

Ні! Причиною цього особливого відчуття висоти є бета-ендорфін. Це речовина, схожа на морфін, яка виробляється самим організмом в екстремальних ситуаціях. Для деяких людей лікування Майєром або голодування є настільки екстремальною ситуацією, що виділяється бета-ендорфін, що призводить до ейфоричних станів. Однак це досить рідкісний побічний ефект терапії Мєр.

Повернутися ↑

10. Що відбувається після лікування в домашніх умовах? Як часто і як довго слід проводити терапію Майєром?

Зазвичай наприкінці лікування ви досягаєте такого рівня дієти, якого можете дотримуватися вдома протягом деякого часу. Хитрість полягає в тому, щоб успішно інтегрувати харчові звички, набуті під час лікування, у повсякденне життя. В ідеалі терапію Майєром повторюють через півроку. Двох-тритижневе лікування з щорічним повторенням виявилося практичним.