INBODY – БРЕНД №1 У ВСЬОМУ СВІТІ СЕРЕД АНАЛІЗАТОРІВ СКЛАД ТІЛА

6.30.2022 0

Можливість аналізаторів складу тіла InBody оцінювати швидкість обмінних (метаболічних) процесів та вимірювати обсяг метаболічно активних тканин широко застосовується у сфері дієтології та здорового харчування. Медичний центр – Східниця застосовує у медичній практиці аналізатор складу тіла InBody.InBody дозволяє з високою точністю вимірювати компонентний склад тіла завдяки методу прямого мультичастотного сегментарного вимірювання біоелектричного імпедансу, та використанню системи 8 тактильних електродів. Жодних емпіричних оцінок, тільки вимірювання. Точність та достовірність результатів In Body були доведені вченими та підтверджені публікаціями по всьому світу. InBody ефективний інструмент первинної діагностики в індустрії краси та косметології.

Біоімпедансометрія на апараті InBody– це метод визначення складу тіла, заснований на вимірюванні електричного опору тканин організму та комп’ютерної обробки отриманих результатів. Також біоімпедансометрія допоможе розібратися з тим, що впливає на пропорції і вагу тіла людини, а також “звідки” взялася зайва вага і чим вона обумовлена.
Завдяки методу вимірювання біологічного імпедансу, або біоімпендансометрії, з’явилася можливість більш досконало вивчити обмін речовин, водно-сольовий, ліпідний обмін і розібратися з тим, що впливає на пропорції ваги і тіла людини, а також зрозуміти, звідки взялася зайва вага і чим вона обумовлена.
Біоімпеданс – це опір біологічних тканин тіла при проходженні електричного струму: вода, кров, вміст порожнистих органів людського тіла добре проводять струм (у них низький імпеданс), а тканини більш щільні (м’язи, нерви і органи проводять струм гірше), ще більше “пручається” проходженню струму жирова тканина.
Система визначить переважання того чи іншого виду тканини в організмі людини, а саме:
– вміст жирової тканини в усьому тілі;
– вміст безжирової тканини (м’язи, кістки і суглоби, нервові клітини, органи);
– вміст активної клітинної маси (частина безжирової маси, що складається з м’язів, органів, кісток, нервових клітин) – цей показник повинен підтримуватися на одному рівні завдяки фізичній активності та збалансованому харчуванню;
– вміст води в організмі – показник насиченості організму водою, що допомагає виявити надлишки рідини в організмі у вигляді набряків.
Всі ці показники в поєднанні з біометричними вимірами (окружності талії, стегон, зап’ясть, вага, зріст, стать і т.д.) є основою для розрахунку інших, більш інформативних показників (індексу маси тіла, основного обміну речовин (у ккал) і т. д.).
Всі ці виміри виводяться у вигляді графіків і таблиць на екран дисплея (їх можна роздрукувати), на них чітко видно відхилення від норми, а також динаміка змін (при декількох дослідженнях), це полегшує вироблення рекомендацій для корекції лікувально-оздоровчих заходів, а гостю допомагає більш глибоко зрозуміти суть змін що відбуваються із ним.
| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
+38 (050) 371-94-24
+38 (03248) 4 89 05
m.reception@kyivskaruss.com.ua
М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373