Що таке суха голка? Як працює лікування голкою?

2.15.2022 0

Що таке суха голка?
Суха голка – це лікувальна техніка, яка, серед іншого, використовується при лікуванні болі в м’язах і хворобливі ділянки тіла. При лікуванні використовуються стерилізовані голковколючі голки, які потім встановлюються проти активних тригерних точок / м’язових вузлів. Висихання суперактивних м’язів спричинить скорочення або скорочення (також відоме як посмикування) у м’язі, що призведе до зниження м’язової активності. Сама пробка також буде інтерпретуватися як мікротравма (щось подібне до того, що відбувається при ударна хвиля), що, в свою чергу, призведе до посилення кровообігу в цій області – що, в свою чергу, призводить до посилення регенерація / загоєння.
Суха голка може бути ефективною як проти гострого, так і хронічного болю в м’язах – вона також може сприяти загоєнню при ряді станів опорно-рухового апарату.
Суха голка допомагає на декількох рівнях тіла звільнити напружені, болючі м’язи. Сама методика передбачає введення тонких акупунктурних голок у навчені м’язові стрічки, що містять вузол або «точку запуску». Під час лікування пацієнти, як правило, відчувають, як м’яз ненадовго схоплюється або стискається, коли голка потрапляє в цільову тканину. Це почуття це не боляче, хоч це і дещо незручно, але закінчується за 2-3 секунди! Після звільнення тканини фізіотерапевт може забезпечити вас відповідними фізичними вправами для підтримки належної функції та рухливості ділянки.

Які умови допомагає суха голка?
Суха голка може допомогти багатьом загальним ортопедичним станам, включаючи:

  • Розтягнення м’язів
  • Спортивні травми.
  • Головні болі напруги
  • Біль і скутість у шиї.
  • Повторювані стресові травми (тенісний ліктьовий нагін/тендініт надколінка/ахілловий тендоніт)
  • Біль у попереку