Кращий санаторій в Карпатах – Київська Русь

3.17.2023 0

У Карпатах працює велика кількість готелів та комплексів, що пропонують проживання, харчування та оздоровчі процедури. Одним із найкращих є готельний комплекс «Київська Русь», що неодноразово займав перші позиції у рейтингах українських готелів.
«Київська Русь» пропонує широкий спектр послуг та обслуговування на європейському рівні. Ви можете приїхати сюди просто на відпочинок, для оздоровлення або лікування.

Переваги комплексу «Київська Русь»
Цей готельний комплекс користується великою популярністю не просто так. «Київська Русь» – це ідеальне місце, де кожен член родини проведе час із користю та задоволенням.

До переваг готелю відносять:
1. 59 комфортабельних номерів. Ви можете обрати клас номеру за власним бажанням та можливостями. Кожен із них комфортний та має усе необхідне для життя. також гостям пропонуються різні плани харчування та послуги, в залежності від потреб та мети проживання.

2. Розвинена інфраструктура. На території «Київської Русі» ви можете скористатися бюветами із мінеральними водами, SPA-центром, що працює цілодобово, конференц-залом, кінозалом, бібліотекою та послугами медичного центру.

3. Широкий вибір меню. Для гостей складено різні види меню: дієтичне, загальне, вегетаріанське, дитяче, за програмою детокс (складає дієтолог персонально для кожної людини), пісне, а також меню за програмою Маєра.

4. Цікавий досуг для дітей та дорослих. Гості можуть проводити час у кіберклубі, ігрових зонах, брати участь у майстер-класах, відвідувати екскурсії та туристичні поїздки. Для дітей працює дитяча кімната з аніматорами та дитячий майданчик.

5. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо у вас є особливі потреби або побажання, персонал обов’язково їх виконає.

Найкращий SPA-центр та медичний центр у Карпатах

Комплекс «Київська Русь» включає сучасний SPA-центр, у якому ви можете зробити різноманітні косметичні процедури, розслабитись та відпочити із задоволенням.
Також чудовою репутацією користується медичний центр. Це єдина акредитована клініка у регіоні. Ви можете пройти курс оздоровлення або лікування у будь-які сфері медицини. Найбільшою популярністю користуються програми детоксу та оздоровлення з використання мінеральних вод Східниці.

«Київська Русь» – це першокласний комплекс, відпочинок у якому стане найкращим у вашому житті.