Програма відновлення емоційного здоров’я

6.6.2022 0


Східниця – унікальне місце, де природа дарує внутрішній спокій та відпочинок для душі, а цілюще повітря та лікувальні джерела зцілюють тіло. Східниця – “місце сили” для незліченної кількості людей, які щороку навідуються сюди для реабілітації від буденної напруги та стресу.

Помічником у подоланні стресу та вчасному психологічному відновленні стане програма медичного центру “Перезавантаження”. В межах програми її учасники проходять діагностику організму. Передбачена консультація з психотерапевтом, який індивідуально діагностує глибину стресу та рівень відновлення функціонального стану центральної нервової системи. Кожного учасника під час проходження програми супроводжує терапевт.

Для позбавлення пацієнтів психологічної напруги та ефективного відновлення нервової системи медичний центр використовує лише найсучасніші методи. Так, ми широко застосовуємо біоакустичну та HiToP терапію. Допомагають учасникам розслабитись також масажі, лікувальна фізкультура та СПА-процедури.

Запорука успіху – це вчасна та професійна реабілітація. Ми – професіонали в цьому, а тому наші гості легко досягають позитивних результатів. Підвищення фізичного та психологічного потенціалу, сповнення життєвої енергії – основні здобутки учасників програми після її закінчення.