Лікування суглобів у медичному центрі «Київська Русь» у Східниці

9.13.2022 0

Лікування суглобів у Східниці

Коли суглоби здорові, ви рухаєтеся легко, не відчуваючи болю та скутості. Сьогодні захворюванням суглобів схильна більшість населення, причому як літнього, а й середнього, і молодого віку. В медичному центрі «Київська Русь» є прогресивна методика, що застосовується в комплексній терапії захворювань суглобів.

Вона зарекомендував себе як ефективний і при цьому безпечний спосіб лікування, що дозволяє суттєво покращувати стан суглобів та якість життя пацієнтів.

Повернутися ↑

Найпоширеніші захворювання суглобів – це артрити і артрози.

Артрит.

Гостре запалення суглобів, викликане бактеріями чи дегенерацією. Перші ознаки артриту – висока температура, сильний біль у суглобах. Хворий суглоб червоніє та опухає.

Артроз.

Хронічне зношування суглобів, при якому суглоби злегка опухають і при напрузі болять. При хворобі, що триває, відбувається деформація суглобів, значно обмежується рухливість, хворий постійно відчуває болі.

При прояві перших ознак артриту необхідно відразу звернеться до спеціалістів, щоб уникнути переходу з гострого артриту в хронічну форму артрозу, який може призвести до операції із заміни суглоба.

Після обстеження лікар становить індивідуальний курс лікування з урахуванням захворювання, віку, статі та особливостей організму хворого. Етапи лікування можуть включати медикаментозну терапію, лікувальну фізкультуру, тракційну терапію, фізіотерапевтичне лікування, масаж, прийоми лікарів остеопатів, мануального терапевта.

Запалення суглобів –  хворобливий процес. Тому для зняття сильного больового синдрому та запалення в тканинах активно використовуються медикаментозна терапія та фізіотерапії.

Повернутися ↑

Які саме ін’єкції застосовуються при запаленні суглобів?

  • Ін’єкції нестероїдними протизапальними препаратами.

  • Ін’єкції судинорозширювальними препаратами.

  • Ін’єкції міорелаксантами.

  • Ін’єкції стероїднимигормонами та хондропротекторами.

Фізіотерапія покращує кровопостачання та лімфострумування, стимулює синтез кісткової та хрящової тканини в суглобах.

Індивідуальна програма лікування спрямована повернення функціональності суглобам, збільшення діапазону рухів. Заняття лікувальною фізкультурою знижують тиск на суглобові поверхні, розтягують напружені м’язи, збільшують вироблення внутрішньосуглобової рідини.

Процес лікування доповнюється тракційною терапією –  декомпресійною системою безпечного витягування суглобів. Суглобові порожнини м’яко розширюються за умов повної релаксації.

Лікувальний масаж проводиться за допомогою м’яких мануальних технік. Масаж діє точково на уражені суглоби, завдяки чому розтягуються та зміцнюються зв’язки та м’язи, а також розширюється порожнина суглоба. Сеанси професійного масажу – чудова профілактика загострень артритів, артрозів та остеохондрозів будь-якої локалізації.

У нашому медичному центрі ми працюємо лише на новітньому обладнанні, а унікальні методики лікування дозволять досягти високих результатів не залежно від ступеню тяжкості вашого захворювання. Всім гостям ми призначаємо повну сучасну діагностику та слідкуємо за станом протягом всього курсу лікування, щоб досягти максимальної ефективності.

Повернутися ↑

 Скільки часу триває лікувальна програма?

У нашому медичному центрі є програми реабілітації опорно-рухового апарату на 5, 7 та 10 днів. При необхідності, програму лікування можна продовжити.

 Що входить у програму?

Програма підбирається індивідуально після повної діагностики та консультації спеціаліста. З готовими програмами можна ознайомитися на нашому сайті.