В
Напрямки лікування

Вертебро-неврологічний

Для відновлення функцій хребта та нервової системи використовуємо традиційні та нетрадиційні методики, масажі, ЛФК, фізіотерапію. Лікування призначаємо, враховуючи стан здоров’я хворого, вік, наявність супутніх патологій. Контролюємо стан пацієнта на кожному етапі лікування. надаємо рекомендації щодо способу життя після повернення додому.
Детальніше
Напрямки лікування

Детокс-схуднення

Комплексні програми очищення та схуднення, які включають індивідуальне складання меню, консультації дієтолога та підбір фізичних вправ з урахуванням стану здоров’я конкретної людини. Контролюємо важливі показники за допомогою лабораторних тестів. Підбираємо фітопрепарати та вітамінно-мінеральні комплекси. Схуднення відбувається під контролем терапевта.
Детальніше
Д
Е
Косметологія та естетична медицина
Напрямки лікування

Естетична медицина

«Медичний центр – Східниця» пропонує комплекс процедур для краси та догляду за тілом. Ми допомагаємо схуднути безпечно та ефективно, застосовуючи метод детоксикації, правильного харчування та оптимальних фізичних навантажень. У нас ви зможете відновити стан шкіри – досягти омолодження, позбавитися від дряблості, зморшок та проявів целюліту.
Детальніше

З НАМИ ЗДОРОВ'Я!Ревматологія

Ревматологія – це галузь медицини, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань суглобів, дисплазій сполучної тканини, системних захворювань сполучної тканини, системних васкулітів. Лікар-ревматолог лікує патологію суглобів, хребта, серцево-судинної системи, автоімунні захворювання. У нашому медичному центрі лікарі переконані, лише комплексний підхід до діагностики та лікування із залученням суміжних спеціалістів – є гарантією успіху у лікуванні хворого. Лікар-ревматолог, тісно співпрацює з лікарями різних спеціальностей – терапевтами, неврологами, імунологами, ендокринологами, дерматологами. При необхідності, пацієнти мають можливість здати всі необхідні сучасні лабораторні дослідження та пройти інструментальні обстеження в нашому центрі. Лише після детальної діагностики лікарем ревматологом, за необхідності буде призначено певний вид лікування.
Детальніше
З
К
Естетична медицина та косметологія

Косметологія

Зовнішність є видимою оболонкою людини. Особливо важливу роль ця оболонка відіграє в житті дівчат і жінок будь-якого віку. «Обличчя в двадцять — це те, чим нагородила вас природа, обличчя в п’ятдесят — результат ваших старань». Косметологічні процедури допоможуть Вам продовжити молодість шкірі і надати їй сяючого вигляду. Якщо Ви відносите себе до категорії доглянутих жінок, тоді потрібно взяти за правило: догляд за обличчям варто проводити регулярно. Залежно від віку наш косметолог порекомендує вам різні методики. На сьогоднішній день наш косметологічний салон – ідеальне поєднання високого рівня послуг, сучасного обладнання і матеріалів світових виробників.
Детальніше

Оздоровлення спеціалістів сфери ІТ

Робота за комп’ютером є фізично легкою, але може виснажувати в психологічному сенсі. Також не варто забувати про ненормований робочий графік програмістів: багато з них працюють як фрилансери та часто виконують свою роботу вночі.
Детальніше
О
П

Педіатрія

Потрібен надійний та перевірений педіатр? Щоб не допустити появи ускладнень, даремних витрат, неефективне лікування та профілактику, в "Медичному центрі – Східниця" Ви можете знайти найкращого лікаря-педіатра, який буде дотримуватися загальноприйнятих сучасних європейських протоколів діагностики лікування та профілактики. Сучасна педіатрія — це медична галузь, яка дає можливість провести детальне обстеження на обладнанні експертного рівня, встановити або спростувати діагноз та обрати або скоригувати курс лікування дитини Все це буде спрямовано на збереження здоров'я та профілактики захворювань у майбутньому.
Детальніше

Превентивна медицина

Сучасна українська медицина має широко освоювати усі доступні методи профілактики – рання діагностика захворювань та здоровий спосіб життя. Основами превентивної медицини має бути «озброєний» кожен лікар. Профілактика є значно кориснішою у відношенні щодо зниження смертності від таких недуг, як цукровий діабет, ракові та серцево-судинні захворювання, аніж лікування та контроль симптомів.
Детальніше
П
Р
Напрямки лікування

Реабілітація

Медичний центр пропонує комплексне відновлення здоров’я пацієнтам після перенесення різноманітних захворювань. Наші лікарі створюють індивідуальні програми реабілітації для дорослих та дітей, котрі перенесли COVID, страждають патологіями нервової, травної, сечостатевої, опорно-рухової системи. Процедури призначаються тільки після детального обстеження.
Детальніше
Напрямки лікування

Терапевтичний

Комплексні програми для дорослих та дітей, які допоможуть зміцнити імунітет та полегшити протікання хронічних захворювань. В «Медичному центрі – Східниця» ви зможете пройти повну діагностику організму, попіклуватися про покращення роботи травної, статевої, нервової, серцево-судинної та дихальної системи.
Детальніше
Т
У
Напрямки лікування

Урологія

Допоможемо вам відновити роботу сечостатевої системи та покращити сексуальне життя. Комплексні програми включають супровід терапевта та уролога, детальне обстеження та індивідуальний підбір лікувальних заходів. Ми використовуємо традиційні та нетрадиційні способи відновлення здоров’я – прийом фіто комплексів, апаратні, фізіотерапевтичні методи, рефлексо- та гірудотерапія, грязелікування та ін.
Детальніше
Комплексний підхід

Інші програми

Детокс

«Медичний центр – Східниця» пропонує вам ексклюзивну схему покращення самопочуття, формування нових корисних звичок та зменшення рівня стресу, очищенню організму та відновленню біохімічних процесів.

Детальніше

Захворювання шлунково-кишкового тракту

Нажаль, останнім часом захворювання шлунково-кишкового тракту стали досить поширеними. Вони діагностуються як у дорослих, так і у дітей. Якщо ви або ваші рідні страждаєте від проблем ШКТ, зверніться в «Медичний центр – Східниця».

Детальніше

Обмін речовин

Ми підберемо оптимальну програму для відновлення обміну речовин у вашому організмі, допоможемо відновити чудове самопочуття та позбавитись зайвих кілограмів безпечно та з користю для здоров’я. Всі процедури підбираємо індивідуально після попереднього обстеження.

Детальніше

Реабілітація після COVID

Реабілітація після коронавірусу передбачає ліквідацію наслідків від хвороби та її ускладнень, а саме: пневмонії, порушень роботи шлунково-кишкового тракту після прийому антибіотиків, дисфункції сечостатевої та ендокринної систем.

Детальніше

Реабілітація при захворюваннях опорно-рухового апарату

Причинами захворювань опорно-рухового апарату можуть бути величезна кількість факторів, а також їх сукупність. Точну причину появи хвороби може визначити лікар на підставі огляду, результатів діагностичних процедур, аналізів та анамнезу пацієнта.

Детальніше

Реабілітація при хронічних захворюваннях сечостатевої системи

Сечовидільна система людського організму відповідає за очищення організму та виведення води і продуктів обміну. Вона включає в себе сечовий міхур, нирки і сечовід. Коли різного роду мікроби та інфекція потрапляють в цю систему, вони можуть викликати інфекційні захворювання.

Детальніше