Реабілітація при захворюваннях опорно-рухового апарату

2.1.2022 0

Реабілітація при захворюваннях опорно-рухового апарату
Опорно-руховий апарат має надважливі функції: він надає тілу форми, дає можливість людині вільно рухатись та захищає від пошкоджень внутрішні органи. Протягом всього життя він вимагає особливо бережного ставлення до себе.
Біль у суглобах, дискомфорт у спині відчуває чи не кожна людина незалежно від віку. Ці відчуття виникають з різних причин, важливо вчасно звернутись до лікаря щоб попередити розвиток захворювання.
Фахівці медичного центру “Kyivska Russ Resort Medical&Spa розробили програму реабілітації при захворюваннях опорно-рухового апарату. Вона націлена на діагностику та профілактику захворювань, відновлення після перенесених травм та оперативних втручань. Рекомендована дана програма також пацієнтам з діагнозами:

  • хронічні захворювання суглобів (артрит, артроз, деформуючий артроз, остеоартроз, спондилоартроз),
  • остеохондроз хребта,
  • посттравматичні пошкодження суглобів,
  • захворювання суглобів при порушенні обмінних процесів (подагричний артрит, псоріатична артропатія).
    Курс лікування розробляється індивідуально, залежно від встановленого діагнозу та з врахуванням фізичних можливостей учасника.
    Для оздоровлення, в рамках програми, проводяться індивідуальні заняття з вертебрологом, учасники займаються лікувальною фізкультурою, їм призначають фізіотерапевтичні процедури, масажі та інше. Такий підхід позитивно впливає на стан здоров’я : в пацієнтів зникає дискомфорт при рухах та істотно зменшується інтенсивність больового синдрому. До того ж, збільшується функціональна рухливість суглобів та покращуються метаболічні процеси опорно-рухового апарату.