GASTROLYZER — ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ ДІАГНОСТИКИ ЛАКТАЗНОЇ НЕДОСТАТНОСТІ

6.28.2022 0

Що таке водневий дихальний тест (ВДТ)?
ВДТ – неінвазивний і специфічний метод визначення рівня водню, який утворюється при розщепленні цукру кишковими бактеріями потім всмоктується в кров і може бути виміряний в повітрі, що видихається. Тест доступний для використання гастроентерологами, педіатрами, а також алергологами як у дітей, так і у дорослих, як діагностика лактазної недостатності та інших видів харчової непереносимості (фруктози, сахарози та ін.). Він також використовується для діагностики надлишкового бактеріального росту в тонкій кишці та синдрому подразненого кишківника.

Кому показано проведення дихального тесту?
Пацієнтам з хронічною діареєю, здуттям живота, болем в животі без певної локалізації, лактазною недостатністю, харчовою непереносимістю, при синдромі надлишкового бактеріального росту (СНБР), синдромі подразненого кишківника.

Gastrolyzer – перший в Україні дихальний тест для діагностики лактазної недостатності та інших видів харчової непереносимості, який представлений в нашій клініці. Тест Gastrolyzer відомий у всьому світі для діагностики лактазної недостатності, багатьох видів харчової непереносимості та інших гастроінтестинальних захворювань (СНБР, синдром подразненого кишківника) і рекомендований провідними європейськими фахівцями в області гастроентерології.

Особливості проведення дихального тесту

Цей метод може бути використаний у дорослих або пацієнтів, здатних затримувати дихання протягом короткого періоду часу. Пацієнт глибоко вдихає, затримує дихання, потім повільно видихає через мундштук. Протягом 45 секунд його результат буде зображатися на екрані та може бути збережений в профіль пацієнта, завантажений в базу даних GastroCHARTTM або записаний вручну. Потім пацієнт повинен випити розчин і через півгодини повторити дихальний тест. Тест триває 2 години. Протягом усього тесту заборонено пити воду, палити і їсти. У процесі перевірки (між видихами) немає ніяких функціональних обмежень. Для дітей молодшого віку, які не можуть виконати техніку, описану вище, доступна для використання маска.

| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
+38 (050) 371-94-24
+38 (03248) 4 89 05
m.reception@kyivskaruss.com.ua
М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373