Дитяче оздоровлення. Зміцення імунітету та дитячого організму в Меличному центрі Східниця

6.6.2022 0

У науковій практиці існують два види імунітету: вроджений і набутий. Природжений ще називають неспецифічним, він передається на генетичному рівні від батьків. Другий – придбаний (адаптивний або специфічний) розвивається і формується з початку народження разом з дорослішанням людини. Адаптивний імунітет – це здатність організму людини усувати патогенні і потенційно небезпечні мікроорганізми (або молекули токсинів), які вже потрапляли в організм раніше. Створюється так звана імунологічна пам’ять. Для того, щоб розібратися треба зміцнювати імунітет дитині, спочатку слід розуміти, що, починаючи з народження і до 16 років прийнято виділяти п’ять основних періодів розвитку імунної системи людини. У певні періоди життя розвитку дитини імунна система витримує величезні зміни і навантаження.

Як ми вже розібралися, для кожного з вищезгаданого періоду життя дитини, імунітет має свої особливості. Причин та факторів слабкого імунітет у дитини багато. Фактори, які можуть послужити для зниження імунітету дитини, і в тому числі дорослого:

  • Неповноцінне харчування
  • Відсутність фізичних навантажень
  • Психоемоційний депресивний стан
  • Перенесені травми або перенесені операції
  • Хронічні вроджені хвороби
  • Шкідливі звички і пасивне куріння
  • Погана якість води і повітря.​

Бачити свою дитину здоровою щодня – велике щастя для батьків. Здорова дитина добре розвивається, успішно пізнає світ, радіє життю та тішить батьків.

Насправді, здоров’я дістається лише наполегливим та дбайливим. Для доброго самопочуття дитини дорослим потрібно щодня дбати про неї, ще з раннього дитинства виробляти в малюка правильні звички, закладати основи здорового харчування та гігієни, а ще – проходити, щонайменше раз в рік, медичний огляд у спеціалістів.

Медичний центр “Київська Русь” пропонує програму “Дитяче оздоровлення”, яка об’єднує діагностику  та оздоровчі процедури. Це унікальна нагода чудового відпочинку та результативного оздоровлення для всієї сім’ї.

У нас працюють спеціалісти з багаторічним досвідом, які точно та об’єктивно визначать стан  здоров’я маленьких пацієнтів, а в разі встановлення проблеми гарантують швидке та успішне її вирішення. Для  покращення здоров’я дітей ми маємо все найкраще: індивідуальний супровід педіатра, сучасні лабораторія та кабінет функціональної діагностики, оснащені новітнім устаткуванням, результативні імуностимулюючі та загальнозміцнюючі процедури, інгаляції та кисневі фітококтелі, соляну кімнату, масажі та цілющі ванни. До того ж дітям у нас цікаво, медичний центр обладнано ігровими кімнатами та дитячим майданчиком.

Попіклуйтесь про здоров’я своєї дитини вже сьогодні, щоб мати впевненість у завтрашньому дні.  Знати, що з нею все гаразд, це означає уникати зайвих переживань та тривог, це – відчувати радість від споглядання щасливого дитинства.