Післяопераційна реабілітація

6.14.2022 0

Основною метою реабілітації після операцій є забезпечення швидкого виходу пацієнта з післяопераційного стану і поступове його повернення до повсякденного життя.
Реабілітація – важливий процес на шляху до відновлення здоров’я пацієнта. Спеціалісти Медичного центру – Східниця знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта і підбирають ефективне лікування.

Післяопераційна реабілітація вкрай важлива і є невіддільним етапом на шляху до повного одужання хворого в будь-якому віці. Крім відновлення організму, перелік маніпуляцій по догляду спрямований і на профілактику виникнення небезпечних ускладнень. Тривалість реабілітації за часом варіюється в межах від кількох тижнів до кількох місяців. Це залежить від ряду умов, важливим серед яких є вік пацієнта. Відновлення організму після перенесених операцій має для людей похилого віку особливе значення. Адже через свій фізіологічний стан вони більш ослаблені та мають менше ресурсів для швидкого одужання.

Хірургічне втручання, часто є єдиною можливістю врятувати життя людині, відновити природні анатомічні та фізіологічні функції організму. Але навіть малоінвазивна операція – це серйозне випробування, яке потребує продуманої поетапної реабілітації. Залежно від масштабів і складності патології, період відновлення після операції може істотно відрізнятися: операції на суглобах, серці, хребті, переломи, ендорпротезірованіе, видалення апендициту, гриж, злоякісних і доброякісних новоутворень. З огляду на цілий комплекс параметрів, а також індивідуальні фізіологічні та психологічні особливості пацієнта, лікарі можуть застосовувати різні методи післяопераційної реабілітації, спрямовані на якнайшвидше і максимально повне відновлення функцій організму.

 • Фізіотерапія.

  Серед методів фізіотерапії найбільш затребуваними є магнітотерапія, електротерапія, лікування ультразвуком, текар терапія, ударно-хвильова терапія,функціональна магнітна стимуляція, лазеротераппія, глибока осцеляція, мікрохвильова терапія.
  Показання: набряк тканин після операції, порушення лімфовідтоку і венозного відтоку, ймовірність небезпеки повільного рубцювання і інфекційного зараження, крововилив під шкірою, утруднення дихання після операції.
  Протипоказання: кахексія, системні захворювання крові, збій серцевого ритму, кровотечі або схильність до них, новоутворення, висока температура (від 37,6 градусів), серцево-судинні захворювання.

 • Масаж.

  Для лікувального масажу практично немає протипоказань. Використання масажу забезпечує швидку реабілітацію після операцій.
  Показання: посттравматичний період, набряки, болі в спині, хронічна втома.

 • Психотерапія.Нейропсихологія.

  Проведення операції і зміна звичної обстановки часто впливають на психологічне самопочуття пацієнта. У цьому випадку варто звернутися до фахівця і відвідати психологічні тренінги.
  Показання: посттравматичний період, набряки, болі в спині, хронічна втома.

 • Лікувальна фізкультура.Робота з лікарями реабілітологами,неврологами,вертебрологами.

Всі методи лікування та широкий спектр медичних послуг доступна в наших медичних центрах в Східниці та Києві.

🧬| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
• вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
📞+38 (050) 371-94-24
☎+38 (03248) 4 89 05
📧m.reception@kyivskaruss.com.ua
🏠М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373
💊🩺Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
• КРОК до здоров’я у Telegram
• КРОК до здоров’я у Viber