decor
Про центр

Історія

Більше 10 років наш медичний центр стоїть на варті здоров’я та краси людей різного віку. Ми допомагаємо відновити здоров’я, покращити зовнішній вигляд, зберегти молодість та попередити розвиток різноманітних захворювань.

Про «Медичний центр – Східниця» в цифрах:

 • 20 профільних напрямків лікування та оздоровлення;
 • 1000+ лікувально-профілактичних процедур;
 • 9 видів меню;
 • 9 джерел мінеральних вод з різноманітним складом.
 • Офіційний акредитаційний сертифікат МОЗ.
 • 75 медичних програм
 • офіційний сертифікат терапії Майєра
1 / 2

Ми прагнемо допомогти кожному своєму клієнту, забезпечити досягнення бажаного результату та максимальний комфорт упродовж всього періоду перебування в медичному центрі.

Унікальність Східницьких джерел

На території нашого центру знаходить 38 джерел мінеральних вод, які відрізняються хімічним складом та є неймовірно корисними для людського здоров’я. Саме тому в основі оздоровлення лежить водолікування. Для кожного клієнта ми підбираємо свою воду, яка буде максимально корисною саме для нього, допоможе покращити загальне самопочуття та попередити небажані наслідки у майбутньому.

Наші цінності:

 1. Ефективність. 100% допоможемо відновити ваше здоров’я та самопочуття.
 2. Безпечність. Використовуємо тільки методи з доведеною ефективністю, всі процедури виконуються під лікарським та лабораторним контролем.
 3. Унікальність. Застосовуємо світові досягнення медицини.
 4. Досконалість. Постійно працюємо над підвищенням професійного рівня персоналу та якістю послуг.

Кожен наш клієнт відчуває комфорт та повагу до себе. Гарантуємо індивідуальний підхід та якісне оздоровлення!

Чекаємо на вас в «Медичному центрі – Східниця»!

Про центр

Наші сертифікати

1 Сертифікат
Майєра
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Нагороди

Наші Нагороди

Лідер Галузі 2020
Терапія Майєра
Комплексний підхід

Інші програми

Детокс

«Медичний центр – Східниця» пропонує вам ексклюзивну схему покращення самопочуття, формування нових корисних звичок та зменшення рівня стресу, очищенню організму та відновленню біохімічних процесів.

Детальніше

Захворювання шлунково-кишкового тракту

Нажаль, останнім часом захворювання шлунково-кишкового тракту стали досить поширеними. Вони діагностуються як у дорослих, так і у дітей. Якщо ви або ваші рідні страждаєте від проблем ШКТ, зверніться в «Медичний центр – Східниця».

Детальніше

Обмін речовин

Ми підберемо оптимальну програму для відновлення обміну речовин у вашому організмі, допоможемо відновити чудове самопочуття та позбавитись зайвих кілограмів безпечно та з користю для здоров’я. Всі процедури підбираємо індивідуально після попереднього обстеження.

Детальніше

Реабілітація після COVID

Реабілітація після коронавірусу передбачає ліквідацію наслідків від хвороби та її ускладнень, а саме: пневмонії, порушень роботи шлунково-кишкового тракту після прийому антибіотиків, дисфункції сечостатевої та ендокринної систем.

Детальніше

Реабілітація при захворюваннях опорно-рухового апарату

Причинами захворювань опорно-рухового апарату можуть бути величезна кількість факторів, а також їх сукупність. Точну причину появи хвороби може визначити лікар на підставі огляду, результатів діагностичних процедур, аналізів та анамнезу пацієнта.

Детальніше

Реабілітація при хронічних захворюваннях сечостатевої системи

Сечовидільна система людського організму відповідає за очищення організму та виведення води і продуктів обміну. Вона включає в себе сечовий міхур, нирки і сечовід. Коли різного роду мікроби та інфекція потрапляють в цю систему, вони можуть викликати інфекційні захворювання.

Детальніше