МАГНІТНА МІОСТИМУЛЯЦІЯ TESLA FORMER

7.28.2022 0

Іноді ми стикаємося з такою проблемою, що скільки б людина не тренувалася в залі, бажаного контуру і рельєфу м’язів досягти не вдається. Або ви хочете мати струнке підтягнуте і натреноване тіло, але часу на тренування абсолютно не вистачає. Що робити в таких ситуаціях? Не хвилюйтеся, є рішення. Лікарі “Медичного центру – Східниця” допоможуть швидко і легко здобути тіло мрії  за допомогою інноваційної магнітної міостимуляції Tesla Former.  Більш того, Tesla Former допоможе чоловікам швидко і безболісно відновити еректильну функцію, запобігти простатиту і геморою, а жінкам – відновити тонус в м’язах тазового дна

“Магнітна міостимуляція на апараті Tesla Former – це інноваційна процедура в області фізіотерапії та реабілітації, яка однаково підходить як жінкам, так і чоловікам. Його суть полягає в тому, щоб впливати на м’язові клітини за допомогою потужних магнітних імпульсів і тим самим стимулювати їх скорочуватися. Таким чином, м’язи приходять до тонусу, активізуються і відновлюються, поліпшується кровопостачання і лімфодренаж, прискорюються обмінні процеси. І все це здійснюється без прямого контакту приладу зі шкірою пацієнта” зазначає головний лікар “Медичного центру – Східниця” Копчак Любов Яківна.

Завдяки тому, що Tesla Former відмінно адаптується до різних типів м’язів, ця процедура може бути успішно проведена для лікування великої кількості захворювань опорно-рухового апарату і м’язового корсета.

Ця процедура показана чоловікам і жінкам у випадках, коли:

 • хочеться  позбутися від хронічного болю;
 • необхідність відновити опорно-рухові функції після травм різного ступеня тяжкості;
 • потрібно привести м’язи у тонусу;
 • необхідно відновити функції м’язів тазового дна.

 

 • 🩺| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
  вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
  +38 (050) 371-94-24
  +38 (03248) 4 89 05
  m.reception@kyivskaruss.com.ua
  М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
  +38 (066) 33 45 373
  +38 (044) 33 45 373