МЕДИЧНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА КРАСА. ІЧ-пристрій Jean Klebert Slim Fit

8.11.2022 0

Знайдіть шлях до спокою та безтурботності. Ви відчуєте, що внутрішній баланс працює і назовні. З нами ви в надійних руках. Оздоровчий та лікувальний комплекс Kyivska Russ Resort Medical&Spa також приділяє увагу якості та компетентності вашої індивідуальної програми гарного настрою. У нашому медичному центрі всі процедури виконуються виключно спеціально підготовленими спеціалістами, масажистами та косметологами.

Фітнес-пристрій Jean Klebert Fit Slim з інфрачервоною програмою ІЧ-пристрій Jean Klebert Slim Fit поєднує фізичний рух із теплом ІЧ-променів.

Тепло інфрачервоного випромінювання може проникати до 10-15 мм всередину тканини і тому особливо підходить для спалювання жиру, прискорення циркуляції та виведення токсинів з організму. Той, хто займається фізичною активністю і має поруч ІЧ-світло, втратить ще більше сантиметрів, адже термічна дія триває до 48 годин. Ви зменшите жирову масу і зміцните м’язи.

Slim Fit – це професійна еліптична модель, яка поєднує в собі вже відомі функції (задані програми схуднення та налаштування інтенсивності вправ) разом з інфрачервоним обігріванням сідниць, ніг і живота. Ергономічне розташування великого екрану та великих клавіш дозволяють встановити налаштування, які будуть найбільш зручними для вас і показуватимуть найбільший результат.

ІЧ-тепло прискорює метаболізм на вашу користь, оскільки ви одночасно худнете та формуєте своє тіло. Сприяє зменшенню целюліту та апельсинової шкіри. Він чудово зміцнює шкіру і економить кілька сантиметрів.

За допомогою Slim Fit інтенсивність інфрачервоного випромінювання пропорційно зменшується, якщо частота серцевих скорочень надто прискорюється або якщо ви надто сильно навантажуєте своє тіло та зазнаєте великих зусиль.