Багатопрофільний медичний центр. Нові послуги

6.2.2022 0

«Медичний центр – Східниця» – сучасний багатопрофільний комплекс! Основа якого –  команда найкращих фахівців своєї справи з багаторічним досвідом роботи, яким Ви можете довіряти. Лікарі усіх вузьких спеціальностей! Ми присвячуємо своїм пацієнтам наші досягнення, результати оздоровлення та найкращий сервіс. Після успішного лікування різних недуг протягом багатьох років ми знайшли своє покликання допомогти іншим з використанням нових технологій на базі сучасного медичного центру! Команда експертів працює для того, щоб надати Вам персоналізований, найкращий медичний сервіс та забезпечити для Вас високу якість життя!

«Медичний центр – Східниця» допомагає своїм клієнтам відновлювати здоров’я, піклуватися про молодість та красу. Наш центр спеціалізується на наданні послуг в області терапії,терапії Майєра, урології, гастроентерології, гінекології, кардіології, ендокринології, педіатрії, пульмонології, вертебрології, реабілітації, неврології, стоматології, подології, імунології, офтальмології, функціональної діагностики, превентивної медицини, детоксикації та схуднення.Наш медичний центр оснащений новітнім обладнанням, в розпорядженні лікарів – унікальні методики лікування з доведеною ефективністю. Поєднання традиційних та нетрадиційних способів оздоровлення дозволяє досягати високих результатів у пацієнтів з різними проблемами. Ми – за безпеку! Тому призначаємо всім клієнтам повну діагностику та виконуємо моніторинг стану на протязі всього курсу лікування, щоб досягти максимальної ефективності.

Більше 10 років наш медичний центр стоїть на варті здоров’я та краси людей різного віку. Ми допомагаємо відновити здоров’я, покращити зовнішній вигляд, зберегти молодість та попередити розвиток різноманітних захворювань.

Про «Медичний центр – Східниця» в цифрах:

 • 20 профільних напрямків лікування та оздоровлення;
 • 1000+ лікувально-профілактичних процедур;
 • 9 видів меню;
 • 9 джерел мінеральних вод з різноманітним складом.
 • Офіційний акредитаційний сертифікат МОЗ.
 • 75 медичних програм
 • офіційний сертифікат терапії Майєра
  Унікальність Східницьких джерел

  На території нашого центру знаходить 38 джерел мінеральних вод, які відрізняються хімічним складом та є неймовірно корисними для людського здоров’я. Саме тому в основі оздоровлення лежить водолікування. Для кожного клієнта ми підбираємо свою воду, яка буде максимально корисною саме для нього, допоможе покращити загальне самопочуття та попередити небажані наслідки у майбутньому.

  Наші цінності:

  1. Ефективність. 100% допоможемо відновити ваше здоров’я та самопочуття.
  2. Безпечність. Використовуємо тільки методи з доведеною ефективністю, всі процедури виконуються під лікарським та лабораторним контролем.
  3. Унікальність. Застосовуємо світові досягнення медицини.
  4. Досконалість. Постійно працюємо над підвищенням професійного рівня персоналу та якістю послуг.

  Кожен наш клієнт відчуває комфорт та повагу до себе. Гарантуємо індивідуальний підхід та якісне оздоровлення!