Користь гідроколонотерапії

7.31.2023 0

Гідроколонотерапія – це популярний лікувальний метод очищення та зрошення товстого кишківника. Процедура проводиться за допомогою спеціального апарату з трубками, які проводять воду та подають її у товсту кишку. Сучасне обладнання дозволяє регулювати тиск, кількість та температуру води, що робить процедуру максимально щадною та приємною для людини.

Гідроколонотерапія заповнює всю місткість товстої кишки (1,3 – 1,6 м), в той час як класична клізма діє тільки на 25 – 30 см. Тому вона є набагато ефективнішою. Одна процедура еквівалентна 20 клізмам.

 

Повернутися ↑

У чому користь гідроколонотерапії?

Ця процедура активно використовується для лікування та профілактики великої кількості патологій. Здоров’я кишківника для організму людини має величезне значення. Саме у цьому органі засвоюється більша частина корисних речовин та води. Зашлакованість та засмічення кишківника приводить до розвитку численних патологічних процесів.

Гідроколонотерапія допомагає щадно та дуже ефективно очистити весь кишківник, привести його у тонус, вимити всі шкідливі речовини, відкладення фекалій, важких металів, консервантів тощо.

Ця процедура ефективно очищає організм, видаляє накопичені протягом років відходи процесу травлення.

Користь гідроколонотерапії полягає у:

 1. Підвищенні захисних сил організму завдяки видаленню токсинів і бактерій з товстої кишки.
 2. Покращенні загального стану здоров’я, прискоренні й полегшенні процесів травлення.
 3. Покращенні засвоєння корисних речовин під час травлення.

 

Повернутися ↑

Показання до гідроколонотерапії

Цю процедуру призначають для лікування та профілактики наступних захворювань:

 •   хронічних запалень шлунка, товстої кишки, підшлункової залози;
 •   погіршення рухової функції, запаленні жовчного міхура;
 •   порушення мікрофлори кишківника;
 •   псоріазу, екземи, акне, неприємному запаху тіла;
 •   алергії;
 •   ослабленій роботі імунної системи;
 •   головних болів, депресії, безсонні;
 •   синдрому хронічної втоми;
 •   ожиріння тощо.

Ця процедура має і протипоказання (геморой, ерозії у кишківнику, анемія, печінкова недостатність та інші), тому призначається тільки після обстеження у лікаря.

Медичний центр Східниця в ГК Київська Русь включає гідроколонотерапію до різних програм лікування («Обмін речовин» та ін.) Гідроколонотерапія дає швидкий та чудовий результат, є активним доповненням у лікувальній детоксикації, відновлювальній дії мінеральної води «Нафтуся».