Східниця: оздоровлення та відпочинок у Карпатах

9.9.2022 0

Східниця: оздоровлення та відпочинок у Карпатах

Східниця — мальовничий бальнеологічний курорт, що знаходиться недалеко від наскельного міста Тустань. Якщо ви бажаєте відпочити та оздоровитися, то у Східниці зможете це зробити не лише ефективно, але й весело.

 Цілющі джерела мінеральних вод

Курорт з мінеральними джерелами знаходиться поруч з містом Дрогобич, у мальовничій долині на березі річки Східничанка. І хоч селище знаходиться у дуже гарному куточку Карпат, краєвиди та історія не головне, за чим сюди приїзжають  відпочиваючі. Головна мета – це лікування цілющими мінеральними водами та оздоровлення.

У Східниці знаходиться ціле родовище мінеральних вод, що включає у себе 38 джерел. У медичному центрі «Київська Русь» для зручності наших гостей є власний бювет з дев’ятьма джерелами мінеральних вод.

Повернутися ↑

 Медичний центр – Східниця

У нашому медичному центрі ми допомогаємо нашим гостям відновити своє здоров’я, красу та молодість! Тут ви знайдете все для відпочинку та оздоровлення. У комфортабельному готелі можна підібрати комфортабельне розміщення на будь-який смак. А в Медичному центрі – Східниця кваліфіковані спеціалісти підберуть для вас індивідуальний план лікування. Ми маємо багаторічний досвід у лікуванні в області гінекології, кардіології, ендокринології, педіатрії, пульмонології, урології, гастроентерології, вертебрології, реабілітації, неврології, стоматології, подології, імунології, офтальмології, превентивної медицини, детоксикації та схуднення, терапії Майєра.

Повернутися ↑

 Медичні програми

У медичному центрі «Київська Русь» ми підходимо індивідуально до кожного гостя. Завдяки сучасному підходу до діагностики та лікування кожен пацієнт отримає індивідуальний та ефективний план оздоровлення.

 Основні напрямки лікування:

  • Вретебро-неврологічний
  • Обмін речовин
  • Ревматологія
  • Педіатрія
  • Реабілітація при захворюваннях опорно-рухового апарату
  • Урологія
  • Терапевтичний напрямок
  • Захворювання шлунково-кишкового тракту
  • Реабілітація при хронічних захворюваннях сечостатевої системи

Дозвілля та розваги

Окрім оздоровлення та відпочинку тут є і розваги. Тривалі прогулянки лісом та Національним парком «Сколівські Бескиди», риболовля, збір ягід та грибів та звісно, різноманітні екскурсії. Для поціновувачів активного відпочинку йога, пілатес, аквааеробіка та скандинавська ходьба.

Запрошуємо на відпочинок та оздоровлення у Готельний комплекс Kyivska Russ Resort Medical & Spa. Ми знаємо як можна повернути міцне здоров’я, гарний настрій та жагу до життя!