Свобода від головного болю

5.9.2022 0

Головний біль значно знижує якість життя і входить до найпоширеніших причин непрацездатності. Причини головного болю дуже різноманітні і не завжди очевидні.

Якщо Вас або Ваших близьких часто мучать напади головного болю, не поспішайте приймати анальгетики. Це може завдати більшої шкоди і сприяти розвитку абузусного (лікарського) головного болю, що важко піддається лікуванню. Не можна і ігнорувати (терпіти) постійний біль голови, т.к. це очевидна ознака неблагополуччя в організмі.
Зверніться до невролога та пройдіть обстеження. Адже причини головного болю можуть бути дуже різні – перевтома, інтоксикація та запальні явища при різних захворюваннях (в т.ч. ЛОР-органів, очей), судинні порушення, шийний остеохондроз, невротичні розлади, перепади артеріального тиску тощо. Значить і лікувати їх потрібно по-різному, усуваючи причину, що викликає постійний біль голови саме у Вас. Визначення першопричини головного болю – найважливіша частина у вирішенні цієї проблеми.

📍Програма спрямована на пошук справжньої причини головного болю та підбір найбільш ефективного лікування.⁣

📍Вам підійде ця програма, якщо:⁣

– Вас турбують часті або періодичні головні болі, і ви хочете зрозуміти їхню причину⁣

– Головний біль заважає життєвим активностям: роботі, спорту чи іншим заняттям⁣

– Ви б хочете мінімізувати кількість ліків, що приймаються, від головного болю⁣

📍Програму веде невролог: він проводить стартову консультацію та всю необхідну діагностику, а також направляє до лікарів інших спеціалізацій залежно від ситуації пацієнта, наприклад, до реабілітолога, психотерапевта, офтальмолога або стоматолога-гнатологи⁣

📍 Крім того, наші експерти за необхідності допоможуть підібрати сучасні ін’єкційні методики та малоінвазивні нейрохірургічні методи лікування головного болю.

📍За результатами досліджень ви отримаєте наочний звіт з результатами всіх обстежень, а також індивідуальний план найбільш безпечного та ефективного лікування.

📝Для запису на програму та більш детальної інформації дзвоніть: +380 50 371 94 24