Реабілітація після Covid-19 в Східниці

1.28.2022 0

Реабілітація після Covid-19
Вилікувати Covid-19 – це означає пройти лише половину шляху до повного одужання. В більшості випадків вірус залишає по собі важкі наслідки для всього організму. Він виснажує імунітет, вражає дихальну та серцево-судинну системи, органи ШКТ, а нерідко ще й психіку та нервову систему. Ефективна реабілітація – єдиний вихід здобути втрачене здоров’я і повернутись до активного способу життя.
Фахівцями нашого медичного центру розроблена інтенсивна спеціалізована реабілітаційна програма для пацієнтів, які перенесли Covid-19. Вона повністю узгоджена з європейськими стандартами і протоколами реабілітації таких пацієнтів.
Для кожного учасника програма реабілітації підбирається індивідуально, в залежності від його віку, стану здоров’я та ступеня ураження легеневої тканини. Тому, велике значення фахівці нашого центру надають точному діагностичному обстеженню. Пацієнти проходять лабораторну та функціональну діагностику, консультуються з численними лікарями медичного центру. Лікарі постійно контролюють стан пацієнтів під час перебування в нашому центрі та запобігають ймовірності виникнення ускладнень.
В межах програми учасникам доступні такі процедури:
-гіпокситерапія (лікування “гірським” повітрям з пониженим вмістом кисню);
-лікування мінеральними водами типу “Нафтуся”;
-ентеральна оксигенотерапія (кисневі фіто-коктейлі );
-фітотерапія;
-озокеритотерапія;
-спелеотерапія (соляна кімната), інгаляції з натуральними ефірними маслами;
-фізіотерапевтичні процедури;
-лікувальний масаж;
-лікувальна фізкультура;
-бальнеотерапевтичні процедури;
-сауна і СПА;
-інфрачервона сауна;
-сухі активовані вуглекислі ванни з шавлією;
-ін’єкції, інфузії, маніпуляції.
В нашому медичному центрі лікують не лише окремі системи організму, програма націлена на зміцнення імунітету в цілому. Тому, після проходження програми учасники відзначають покращення роботи серця, відновлення дихання, приплив енергії та підвищення активності та загального тонусу організму.