Вчасна діагностика-краще, ніж лікування!

3.30.2022 0

В «Медичному центрі – Східниця» ви зможете суттєво відновити своє здоров’я та самопочуття. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих лікарів з великим досвідом , комфортні умови надання послуг та лояльні ціни.  Використовуємо сучасне обладнання, що забезпечує високу точність результатів досліджень. Відвідувачі можуть отримати послуги, проживаючи як і в інших  місцях так і в готелі, на базі якого працює наш медичний центр.

Ви можете пройти комплесну діагностику – chek up спеціально розроблену для чоловіків та жінок, дітей залежно від віку, статі та проблем зі здоров’ям.

Під час проходження діагностичної програми, фахівці медичного центру з’ясують усі деталі Вашого здоров’я, починаючи з самого народження, звернуть увагу на хронічні захворювання, операції, травми, алергічні реакції на їжу та медикаменти, особливості роботи, ким та де Ви працюєте, що їсте, як спите, які препарати приймаєте.

Турбота про власне здоров’я — запорука щасливого й тривалого життя. Якщо ви дбаєте про себе, своїх близьких та дітей, пройти повне обстеження організму в «Медичному центрі – Східниця»! Сучасний медичний центр запрошує кожного пацієнта пройти  ефективну діагностичну програму.

Залишайте заявку на нашому сайті або дзвоніть за вказаним телефоном, щоб пройти комплексну реабілітацію!