Як можна оздоровитись у Східниці?

4.5.2023 0

 

Східниця – дуже популярний курорт, який вибирають насамперед для оздоровлення та лікування. Тут знаходиться кілька цілющих джерел мінеральної води з унікальними властивостями, що використовуються для лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту та ін.
Однак це далеко не все, що може запропонувати вам цей курорт. Які можливості для оздоровлення є у Східниці?

Програми оздоровлення та лікування у Східниці
У цьому селищі працює кілька здравниць, які пропонують програми лікування та оздоровлення, але ліцензований центр лише один – це медичний центр «Київська Русь». Він пропонує понад 50 програм оздоровлення, які персоналізують для кожного пацієнта.
Найпопулярніші програми оздоровлення:
1. Терапія Майєра. Це унікальний комплекс, спрямований на відновлення та омолодження організму. Головною ідеєю цього лікування є нормалізація мікрофлори шлунково-кишкового тракту, оскільки вона істотно впливає на стан всього організму та самопочуття людини. Терапія Майєра дає прекрасні результати в лікуванні різних захворювань (не тільки шлунково-кишкового тракту, а й опорно-рухового апарату, захворювань шкіри тощо), а також у покращенні психологічного стану (терапія депресії, тривожних станів тощо)
2. Обмін речовин. Комплекс складається персонально кожному за пацієнта. Він дозволяє відновити роботу всіх органів, зберегти молодість, позбутися зайвих кілограмів, відчути себе набагато краще як фізично, так і психологічно.
3. Лікування хвороб. У медичному центрі працюють найкращі вузькопрофільні фахівці різних галузей медицини. Ви можете звернутися за лікуванням кардіологічних патологій, захворювань опорно-рухового апарату, печінки та нирок, гінекологічних захворювань тощо.
4. Омолодження. Стреси, неправильне харчування, шкідливі звички та інші фактори дуже негативно впливають на наш зовнішній вигляд. У Східниці ви можете пройти програму омолодження, яка відновить ваше тіло та психологічний стан, завдяки чому ви виглядатимете на кілька років молодше.

Турбота, професіоналізм, увага та індивідуальний підхід до кожного гостя забезпечують чудові результати у лікуванні та профілактиці захворювань. Кожен гість повертається зі Східниці з прекрасним самопочуттям, сповненим енергії та сил.