Косметологія та естетична медицина у комплексі Kyivska Russ Resort Medical and Spa

9.4.2022 0

Естетична медицина та її користь.

Кожна жінка завжди хоче мати привабливий зовнішній вигляд. Деяким представницям прекрасної статі достатньо лише правильно підібраних косметичних засобів. Але у багатьох випадках доводиться звертатися до спеціалістів, тому що не обійтися без естетичної медицини. Що це за послуга, у чому полягає її особливість?

Повернутися ↑

Що таке естетична медицина?

Вже з назви можна визначити, що йдеться про красу (естетику) та медицину, які об’єднані в один напрямок. У медичному центрі «Київська Русь» у Східниці пропонують різні послуги. Але більша частина з них спрямована на те, щоб за допомогою як неінвазивних, так і деяких інвазивних процедур, але тільки в мінімальних частках коригувати зовнішній вигляд. Найчастіше такими послугами користуються жінки.

У нашому косметологічному кабінеті усі технології виконуються хорошими фахівцями, які обов’язково мають вищу медичну освіту. Тільки дерматології не вистачить, знадобляться інші галузі медичного профілю.

Повернутися ↑

Коли звертатись до таких фахівців?

Мало знайдеться таких жінок, які б повністю задоволені своїм обличчям чи фігурою, незалежно від віку. Естетична медицина пропонує широкий спектр послуг. Щоб не перераховувати їх усі, достатньо вказати лише декілька.

  1. Мезотерапія – це ін’єкційна методика. Уколи абсолютно безболісні, і така технологія спрямована на омолодження обличчя, шиї та зони декольте у нехірургічний спосіб.
  2. Кавітація – Це процедура видалення зайвих жирових відкладень за допомогою ультразвуку, яка отримала свою назву від однойменного фізичного процесу. Ультразвукова кавітація (безопераційна ультразвукова ліпосакція) допомагає схуднути саме в потрібних місцях: сідниці, стегна, живіт, руки, боки і плечі. Ультразвукова кавітація є методом, який «розбиває» жир і розщеплює старі жирові відкладення – без хірургічного втручання, болю та анестезії. Це можливість зменшити обсяги свого тіла, прибрати целюліт та покращити силует, причому без шкоди для інших частин тіла.

 

Все це говорить про те, що естетична медицина може знадобитися у багатьох випадках. Одним жінкам важливо позбутися зайвої ваги, не вдаючись до дієт, а іншим потрібно омолодити своє обличчя.

Але ознаки старіння – це ще не все, що турбує багатьох представниць прекрасної статі. Дуже важливо підвищити свою самооцінку. Жінка має бути впевнена у собі, адже дуже важливо, щоб на неї звертали увагу. Тоді в неї обов’язково буде впевненішим не лише погляд, а й хода.

 Другий важливий момент – це перенесення травми, що негативно вплинуло на зовнішність. І тут також допоможуть певні послуги естетичної медицини. Те саме стосується і впливу певних захворювань.

Повернутися ↑

 Скільки триває програма Естетика тіла та обличчя?

Залежно від поставлених цілей можна обрати програму на 3, 5, 7,10 та 14 днів.

 Які ще можливо отримати послуги у програмі, окрім терапій?

У готельному комплексі де комфортно розміщуються для перебування клієнти медичного центру, окрім терапій, спрямованих на омолодження та покращення стану шкіри, волосся, в програму включені  численні масажі та СПА-процедури , які зроблять вас стрункішими, помолоділими та розслабленими.