Лікувальні ванни в Медичному центрі «Київська Русь»

6.26.2023 0

Лікувальні ванни активно використовуються в медицині для лікування та профілактики дерматологічних захворювань, а також патологій суглобів, внутрішніх органів та інших проблем.

Ванни сприяють активному засвоєнню шкірою лікувальних компонентів завдяки покращенню мікроциркуляції. Крім того, вони дуже добре впливають на нервову систему, позбавляють дратівливості, втоми, допомагають нормалізувати апетит та сон. У Медичному центрі «Київська Русь» велика кількість програм включає лікувальні ванни різного типу.

 

Повернутися ↑

Види та особливості лікувальних ванн

В медицині практикуються різні види лікувальних ванн в залежності від того, якої мети треба досягнути.

 

Мінеральні ванни

Використання мінеральної води дозволяє отримати комплексний терапевтичний ефект: посилюється кровотік, зменшується навантаження на судини ніг, суглоби, хребет, нирки та дихальна система починає працювати набагато активніше. Крім того, вони забезпечують сильний заспокійливий ефект.

Мінеральні ванни дозволяють збагатити організм іонами натрію, хлору, а також залізом, кальцієм, магнієм, фтором та кремнієм.

 

Повернутися ↑

Сухі вуглекислі ванни

Це особлива лікарська процедура, яка заснована на дії СО2, що активно розширює кровоносні судини. Це дозволяє знизити тиск та покращити кровообіг.

Такі ванни «працюють» аналогічно водним ваннам, але легше переносяться пацієнтами. Приймати СО2- ванни можна щодня, ці процедури цілком безпечні.

 Вуглекислі ванни здійснюють комплексний ефект:

  •   роблять судини більш еластичними;
  •   покращують трофіку шкіри;
  •   активують обмін речовин;
  •   ослаблюють болі та свербіння;
  •   загальна протизапальна та десенсибілізаційна дія;
  •   покращують кровопостачання серця;
  •   знижують артеріальний тиск;
  •   зміцнюють імунітет тощо.

 

Також для лікування і профілактики захворювань у Медичному центрі «Київська Русь» можуть бути призначені лікувальні ванни з солями, ефірними оліями, в комплексі із водним та перлинним масажами тощо. Це ефективний та абсолютно безпечний засіб терапії та профілактики широкого спектра захворювань.