Дитяче оздоровлення, лікування та реабілітація в Східниці

6.14.2022 0

Літо – час оздоровлення дітей. Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей. Літньої пори діти максимально повинні бути на свіжому повітрі, на майданчиках. Адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти. Використати цей період необхідно дбаючи про повноцінне загартування повітрям, сонцем і водою. Ці природні чинники треба задіювати помірковано, не забуваючи про основні вимоги до загартувальних процедур: системність, послідовність, регулярність, урахування стану здоров’я та емоційного ставлення дитини до оздоровчих процедур.

Бачити свою дитину здоровою щодня – велике щастя для батьків. Здорова дитина добре розвивається, успішно пізнає світ, радіє життю та тішить батьків.

Насправді, здоров’я дістається лише наполегливим та дбайливим. Для доброго самопочуття дитини дорослим потрібно щодня дбати про неї, ще з раннього дитинства виробляти в малюка правильні звички, закладати основи здорового харчування та гігієни, а ще – проходити, щонайменше раз в рік, медичний огляд у спеціалістів.
Медичний центр “Київська Русь” пропонує програму “Дитяче оздоровлення”, яка об’єднує діагностику та оздоровчі процедури. Це унікальна нагода чудового відпочинку та результативного оздоровлення для всієї сім’ї.

У нас працюють спеціалісти з багаторічним досвідом, які точно та об’єктивно визначать стан здоров’я маленьких пацієнтів, а в разі встановлення проблеми гарантують швидке та успішне її вирішення. Для покращення здоров’я дітей ми маємо все найкраще: індивідуальний супровід педіатра, сучасні лабораторія та кабінет функціональної діагностики, оснащені новітнім устаткуванням, результативні імуностимулюючі та загальнозміцнюючі процедури, інгаляції та кисневі фітококтелі, соляну кімнату, масажі та цілющі ванни. До того ж дітям у нас цікаво, медичний центр обладнано ігровими кімнатами та дитячим майданчиком.
Попіклуйтесь про здоров’я своєї дитини вже сьогодні, щоб мати впевненість у завтрашньому дні. Знати, що з нею все гаразд, це означає уникати зайвих переживань та тривог, це – відчувати радість від споглядання щасливого дитинства.

Медичний центр Східниця пропонує широкий спектр послуг для оздоровлення,лікування та реабілітації наших маленьких пацієнтів,лікарів усіх спеціальностей,розташування в мальовничому куточку Прикарпаття – Східниці,цілющі джерела,гірське неймовірне повітря.А також розваги та активний відпочинок для найменших гостей в готельному комплексі Kyivska russ Resort Medical&Spa.
• 🧬| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
• вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
• 📞+38 (050) 371-94-24
• ☎+38 (03248) 4 89 05
• 📧m.reception@kyivskaruss.com.ua
🏠М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373
https://kyiv.krmedical.com.ua/
• 💊🩺Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
• КРОК до здоров’я у Telegram
• КРОК до здоров’я у Viber