Вже більше 20 років моделювання різних рівнів вмісту кисню у повітрі, що вдихається, за допомогою гіпоксичного тренування використовується в медичних, оздоровчих і спортивних цілях.
Гіпоксичне тренування – це безрецептурна альтернатива для лікування та профілактики серцево-легеневих, шлунково-кишкових, гінекологічних, шкірних та очних захворювань, а також різних видів алергії, неврологічних порушень та інших захворювань. Гіпоксичне тренування також успішно використовується для підвищення сили, витривалості, життєвої сили та стійкості до різних захворювань здорових людей та спортсменів. Вже більше 20 років моделювання різних рівнів вмісту кисню у повітрі, що вдихається, за допомогою гіпоксичного тренування використовується в медичних, оздоровчих і спортивних цілях.
Гіпоксичне тренування – це безрецептурна альтернатива для лікування та профілактики серцево-легеневих, шлунково-кишкових, гінекологічних, шкірних та очних захворювань, а також різних видів алергії, неврологічних порушень та інших захворювань. Гіпоксичне тренування також успішно використовується для підвищення сили, витривалості, життєвої сили та стійкості до різних захворювань здорових людей та спортсменів.
Методи гіпоксичних тренувань активно застосовують у різних областях!
одна з новітніх методик, що використовуються в сучасній медичній практиці для лікування та профілактики низки захворювань серцево-судинної, дихальної, ендокринної та імунної систем, а також для підвищення фізичної витривалості та адаптаційних можливостей організму.Нормобарична гіпоксітерапія – це дихання повітрям із зменшеним вмістом кисню, але при звичайному тиску. В умовах зниженого вмісту кисню активізується система доставки кисню, підвищується рівень гемоглобіну в крові і збільшується його сполучна здатність, також збільшується кількість капілярів на одиницю об’єму тканини.Метод дозованої гіпоксичноїhttps://krmedical.com.ua/hardware/immunoterapiya/ стимуляції, що лежить в основі інтервальної гіпоксітерапії, ґрунтується на ефекті гіпоксичного прекондиціювання.
унікальний феномен людського організму
- збільшення кількості капілярів на одиницю площі в серці, головному мозку, легенях та печінці
- збільшення робочої площі легеневої тканини
- зростання кисневої ємності крові
- збільшення активності ферментів, що беруть участь у синтезі гормонів
- збільшення кількості енергетичних станцій клітин (мітохондрій)
- зростання активності ферментів окисного фосфорилювання
- підвищення ефективності процесів утилізації кисню: збільшення здатності тканин до вилучення та використання кисню з крові при його низьких концентраціях.
- підвищення адаптаційних можливостей організму
-
| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391+38 (050) 371-94-24+38 (03248) 4 89 05m.reception@kyivskaruss.com.uaМ. Київ, проспект Валерія Лобановського 17+38 (066) 33 45 373+38 (044) 33 45 373