ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ OLIGOSCAN

5.19.2022 0

Правильний рівень мінералів, важких металів і окислювачів в організмі людини є важливим для здоров’я. Передова технологія OligoScan виявляє як корисні мікроелементи, так і шкідливі токсичні речовини в тканинах. OligoScan — це простий і швидкий метод тестування, який можна використовувати в будь-якій точці світу. Технологія є скринінговим інструментом для перевірки рівня шкідливих і життєво важливих речовин у тканинах. Отримана в результаті дослідження інформація є ефективним профілактичним засобом і дозволяє фахівцям вчасно виявити проблему та призначити відповідну терапію.

ПРИНЦИП ДІЇ ОЛІГОСКАН

Сертифікована технологія OligoScan заснована на принципі спектрофотометрії, який використовується в медицині для дослідження крові та тканин. Кожен тип сполук, заснований на хімічних речовинах і мінералах, поглинає, випромінює або відбиває світло (електромагнітне випромінювання) у певному діапазоні довжин хвиль. Таким чином, стало можливим отримати відомості про хімічний склад м’язів і кісток. Це позитивно впливає на точність діагностики, відрізняючи OligoScan від традиційних медичних лабораторних тестів. Науково доведено, що OligoScan є ефективним і надійним інструментом.

ОЛІГОСКАН – ІННОВАЦІЙНИЙ МЕДИЧНИЙ ПРИЛАД

Точний і швидкий скринінг фізіологічного дисбалансу допомагає контролювати стан здоров’я та відстежувати мікроелементи в організмі. Професійна оцінка рівня мінералів, токсичних металів та окислювачів проводиться шляхом сканування шкіри на долоні за допомогою портативного спектрометра.

Мінерали
Обчислює надлишок або дефіцит мінералів.
Токсичні метали
Визначає ризик отруєння токсичними металами.
Окислювачі
Допомагають виміряти рівень окисного стресу, який викликає багато захворювань і старіння.
ПЕРЕВАГИ ОЛІГОСКАНУ

Точне вимірювання дефіциту або надлишку корисних мікро- і макроелементів, окислювачів і токсичних металів.
Вимірювання проводиться за допомогою портативного спектрометра, підключеного до комп’ютера.
Комплексна індивідуальна оцінка пацієнта: лабораторні дослідження, харчування, БАД, фізична активність.
Адаптація до конкретних потреб пацієнта.
Неінвазивний.
Безболісний.
Миттєвий результат.