Сучасна терапія Майєра в Медичному центрі Східниця

6.14.2022 0

Очищення організму – це основа будь-якої відновлювальної медицини. І в цій сфері основною є діагностика та терапія за методом Майєра. Дії терапії за Майєром виявляються вже протягом 8 днів. Сам метод заснований на 4 принципах – відпочинок, очищення, навчання та заміщення – що забезпечує ґрунтовне очищення, виведення шлаків та токсинів з кишечника та всього організму. Поліпшується процес травлення і позитивно впливає на функції всіх органів.

Сучасна терапія Майєра забезпечує цілеспрямоване лікування, яке часто допомагає впоратися зі скаргами, що несуть хронічний характер. Необхідною умовою для покращення стану вашого здоров’я є комплексна детоксикація організму під наглядом лікаря, а також позитивна активізація обмінних процесів. Ця програма також включає ряд лабораторних досліджень,як діагностичну основу.
Її часто вибирають люди з наступними проблемами: підвищений кров’яний тиск, надмірна вага, подагра, атеросклероз, підвищений вміст ліпідів у крові, метаболічний синдром при цукровому діабеті 2-го типу. Профілактика: діабет 2-го типу, гіпертонія у похилому віці, інфаркт, інсульт.

Настав час подбати про своє здоров’я та зовнішній вигляд – зробіть це під наглядом висококваліфікованих медичних фахівців! Це оздоровча програма включає широкий спектр медичних послуг на новітній апаратурі, в сучасному лікувально-оздоровчому комплексі, території сучасної медицини в Східниці та Києві.

🧬| Ваше здоров’я – наше основне завдання!
• вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
📞+38 (050) 371-94-24
☎+38 (03248) 4 89 05
📧m.reception@kyivskaruss.com.ua
🏠М. Київ, проспект Валерія Лобановського 17
+38 (066) 33 45 373
+38 (044) 33 45 373
https://kyiv.krmedical.com.ua/
💊🩺Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
• КРОК до здоров’я у Telegram
• КРОК до здоров’я у Viber