Гармонія гормонів під час стресу

4.18.2022 0

Війна – це стрес для кожного .

Наша гормональна система просто вибухає від підвищеного кортизолу.

Порушується налагоджена система роботи усього оргагізму – і це звісно вдіображається на усіх органах та системах .

Проблеми зі шкірою, порушення обміну речовин, проблеми з шлунково-кишковим трактом-зараз ми маємо максимально допомогти знизити наслідки стресу,навіть якщо не можемо повністю забрати причину загострення проблеми. Фахівці нашого медичного центру допоможуть виявити проблему та підберуть оптимальний курс лікування для її усунення.

Після діагностики лікар знає, які причини спричинили гормональний збій, як лікувати це порушення.

Надалі розпочинаться лікування захворювань, що спричинили гормональний дисбаланс. Це – хвороби шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи тощо. Особлива увага приділяється лікуванню інфекційних захворювань, зокрема статевих, оскільки вони часто бувають причиною гормонального збою.

Лікування у жінок проводить ендокринолог у співпраці з гінекологом. Для усунення сухості або надлишкової жирності шкіри, лікування акне жінці рекомендується пройти консультацію дерматолога.

Лікування жінок охоплює спеціальну дієту, гормонозамінну терапію та циклічну вітамінотерапію.

У молодих чоловіків лікування спрямоване на стимулювання роботи статевих залоз. У чоловіків старшого віку для коригування вікових змін використовують гормональну терапію. Велика увага приділяється підтримці здоров’я серцево-судинної системи.

Іноді гормональний збій є наслідком дефіциту вітамінів. У разі добирання вітамінного комплексу вдається швидко нормалізувати гормональний фон. Але в деяких випадках розлад пов’язаний з наявністю важких захворювань щитовидної або підшлункової залози, наднирників або інших залоз. У цьому випадку лікування буде тривалим, а іноді й довічним.

Контроль лікування проводять із використанням аналізів на гормони та інших обстежень.

Усі хворі повинні проходити огляд у ендокринолога щорічно. Жінці потрібно 2 рази на рік проходити гінекологічний огляд.