“Медичний центр – Східниця” | Ваше здоров’я – наше основне завдання!

2.28.2022 0

 

 

 

  • Наше завдання – Ваше здоров’я та добробут

Для того, щоб Ви отримали найвищу якість медичної допомоги, ми прагнемо до досконалості в підвищенні якості  Вашого здоров’ям! Наша досвідчена команда забезпечує безпечне та сприятливе середовище для проживання та лікування, де Вам буде комфортно обговорювати всі проблеми зі здоров’ям. Важливо, щоб Ви могли приймати обґрунтовані рішення щодо свого здоров’я та добробуту. Ми прагнемо надати Вам всю належну інформацію.

Наш перший сучасний медичний центр  був відкритий в 2011 році в смт.Східниця. В 2021 році в Києві відкрився ще один наш медичний центр – “Центр фізіотерапії” Зараз ми надаємо більше 1000 медичних послуг в бальнеотерапії,фізіотерапії,озонотерапії, масажів,грязетерапії та ін., послуги з лікарями вузьких спеціальностей,  за підтримки спеціальної команди медсестер та адміністративного персоналу.

Ваше здоров’я та добробут – наш пріоритет. Щоб надати найвищу якість послуг, ми використовуємо найкращі та найсучасніші методи лікування, матеріали та обладнання. Наші основні відмінності та переваги:

  1. Якість послуг, які ми пропонуємо (і прагнення до постійного вдосконалення).
  2. Зручність доступу (наприклад, за допомогою онлайн -зустрічей).
  3. Центр сучасної медицини,територія новітніх апаратів
  4. Наша команда фахівців та спеціалістів.
  5. Постійне вдочконалення,навчання нашого персоналу, медичні конференції та зустрічі в “Медичному центрі – Східниця”
  6. Офіційний сертифікат по Майєр терапії

Щоб поліпшити Ваше  здоров’я та благополуччя, ми прагнемо забезпечити найвищий рівень медичної допомоги у нашому  регіоні.  Ми вважаємо, що наші пацієнти на першому місці. Наша висококваліфікована команда надає  медичну допомогу, включаючи лікування хронічних захворювань та профілактичну допомогу.

“Медичний центр – Східниця” | Ваше здоров’я – наше основне завдання!