Що таке лімфодренаж?

2.4.2022 0

Підтримка здорового активного тіла має важливе значення для гарної якості життя. Як відомо, для досягнення цього рекомендується збалансоване харчування і фізична активність. Однак час від часу побалувати себе також може допомогти. А регулярне використання природних методів лікування може призвести як до фізичного, так і до психічного покращення.Лімфодренаж – це техніка масажу, яка стимулює відтік лімфи до лімфатичних вузлів . Він активізує природні функції організму. Лімфатична система поширюється по всьому тілу, збираючи сторонні продукти і транспортуючи їх до лімфатичних вузлів, де вони досліджуються. Як бачите, це важлива частина вашої імунної системи. Фактично, він може розпізнавати антигени і реагувати на них, мінімізуючи ризик захворіти.
Які його основні ефекти?

Лімфодренаж має широкий спектр ефектів, включаючи:

  • Активізація імунної системи : стимулюючи потік лімфи через лімфатичну систему, інвазивні токсини в організмі висуваються до лімфатичних вузлів, де вони можуть бути проаналізовані та знищені.
  • Симпатолітична дія : цей ефект пов’язаний з дією масажу, оскільки рівень кортизолу (гормону стресу) в організмі знижується під час лікування лімфодренажем. В результаті ви відчуєте величезне розслаблення.
  • Полегшення болю : скупчення лімфи в певних областях через погану циркуляцію може викликати набряк через надлишок рідини. Ця рідина, оскільки вона зберігається в неправильному місці, чинить тиск на інші структури і може викликати біль. Коли лімфатичні вузли розвантажуються, біль і набряк зникають.
  • Дренажна дія : це основа лімфодренажу. Після того, як токсини мобілізуються, можуть відбуватися інші дії.
  • Зрештою, лімфодренаж має багато переваг, оскільки він впливає на всю лімфатичну систему по всьому тілу, а не тільки на оброблену ділянку.

Як бачите, ці дії  приносять користь не тільки тілу а й розуму . Лімфатичний масаж допомагає захистити вас від сезонних вірусів і дозволяє відчути себе легше, розслабленішим і більш життєвим.