decor
Комплексний підхід

Медичні програми

Відновлення вегетативної нервової системи при посттравматичному стресовому розладі

Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) - хронічне порушення психічного стану. Воно розвивається після травматичної події, одинарної чи повторюваної. Найчастіше на ПТСР страждають ветерани війни, учасники бойових дій, полонені та жертви катувань, свідки чи жертви природних катаклізмів, аварій, ДТП, домашнього насильства, буллінгу, особи, які пережили страх смерті. Лише кілька десятиліть тому ця дисфункція була признана людством, і, як виявилось, допомоги потребують мільйони людей. Життя для жертви ПТСР є нестерпним: в її голові знову і знову прокручуються травматичні події, приходять вони і в снах, часто стаються напади панічної атаки, турбують хронічні болі. Така людина не може розслабитись, вона постійно перебуває в “бойовій готовності”, стані тривожності. Якщо не звернутись по допомогу, життя опиняється під загрозою, адже часто такі люди впадають в депресію, вдаються до алкоголю, наркотиків, скоюють самогубство.

Детальніше

відновлення та очищення печінки та жовчного міхура

Печінка – детокс-орган, тому важливо, щоб він був здоровим. Основними функціями залози є контроль роботи травлення, підтримання обміну речовин та знешкодження токсинів. Печінка в організмі відповідає за фільтрацію крові, виводить шкідливі токсини та шлаки. Який лікар лікує печінку? Відповідь на це питання залежить від патології, що вразила орган, та ступеня її прояви у хворого. Головний симптом, який вказує на запалення печінки, – жовтяниця або зміна слизових оболонок, кольору шкіри. Цей процес спостерігається через підвищення білірубіну в крові.

Детальніше

Відновлення та покращення якості статевого життя

«Одна з базових потреб людини – потреба в прив’язаності, створення партнерських стосунків та отриманні насолоди з іншою людиною та задоволенням статевого потягу!»

Детальніше

Гастрит, виразкова хвороба

Захворювання шлунково-кишкового тракту, особливо хронічний гастрит, гастродуоденіт, виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки, все ще залишаються в Україні одними з найпоширеніших, а такождуже поширені меред працівників ІТ - сфери. Щороку реєструються десятки тисяч нових випадків захворювання. Причини такого тривожного явища полягають не лише в тяжкому соціально-економічному стані країни, а і неправильному харчуванні, хронічних стресах тощо.

Детальніше

Відмінний зір надовго

Програма містить загальні обстеження стану організму, консультації лікаря-офтальмолога, дієтолога, педіатра (для дітей). Для лікування захворювань та оздоровлення організму загалом широко застосовується квантова терапія - ультрасучасна, високоефективна та безболісна методика. Окрім того, передбачено чимало фізіотерапевтичних та гомеопатичних процедур, оздоровчі масажі та лікування фізкультурою. Подбайте про свій зір сьогодні, почувайтесь повноцінними та здоровими якнайдовше.

Детальніше

Детокс

«Медичний центр – Східниця» пропонує вам ексклюзивну схему покращення самопочуття, формування нових корисних звичок та зменшення рівня стресу, очищенню організму та відновленню біохімічних процесів.

Детальніше

Дитяче оздоровлення

Здорова дитина - спокійні та щасливі батьки. На жаль, не завжди буває так, що дитина має міцне здоров'я. Вроджені захворювання, придбані травми, знижений імунітет - все це не кращим чином відбивається на дитині, викликає тривогу та занепокоєння з боку її рідних.

Детальніше