Як відновити емоційний стан: якщо поради психолога та заспокійливі не діють

3.24.2022 0

Емоційне виснаження, страх за себе і своїх близьких, панічні атаки – прийнятна реакція Вашої психіки та організму на ситуацію, що склалася.

Декому вдається справитися з колосальною напругою  самостійно: за допомогою  порад психологів, заспокійливих препаратів та підтримки рідних. Та інколи  стандартні методи не допомагають, навіть якщо почуваємо себе більш-менш  безпечно  -пам’ять не дає  приборкати власний страх та хвилювання . Тому почнемо розповідати про медичні процедури, які допоможуть стабілізувати та  відновити емоційний стан.

Високотонова Hi-top терапія – викликає ефект віталізаціі (загальне оздоровлення і оновлення організму, пов’язане з активізацією всіх систем організму). Нормалізуються всі функції організму. Заспокійлива програма знімає напругу, втому, тривожність – пацієнти схильні засинати вже під час проведення процедури.

Терапевтичний ефект досягається запуском цілого ряду внутрішньоклітинних біохімічних і біофізичних процесів. На тканинному рівні це проявляється в зменшенні набряку, запаленні, значне прискорення репарації пошкоджених тканин і особливо в зменшенні больових відчуттів (у більшості пацієнтів вже після першого сеансу).

Ми на сторожі Вашого здоров’я 24/7! Все буде Україна