Здорове старіння

11.25.2021 0

Поняття здорового старіння часто спотворюється і викривляється, але просто добре старіти, щоб насолоджуватися життям з хорошим здоров’ям. За кожною програмою здорового старіння стоять дві ключові цілі: уповільнення процесу клітинної дегенерації, пов’язаної зі старінням, і відновлення здатності кожної людини бути здоровим. У дослідженні, опублікованому в журналі Nature, кількість клітин в нашому організмі становить 30 трильйонів, кожна з яких має середню тривалість життя від семи до десяти років. Деякі з них замінюються за кілька годин, а інші займають багато років, якщо вони взагалі замінюються, залежно від їх розташування, функції та дій. З плином часу та нашим прогресуючим старінням здатність нашого організму до регенерації клітин поступово погіршується, іноді швидше, ніж організми інших людей. На це ми можемо вплинути: по-перше, за допомогою способу життя, повного здорових звичок, а по-друге, конкретних планів дій.

  • Збільшення тривалості життя

Якщо вирішення нашого процесу старіння завжди було пріоритетом, то тим більше тепер, коли ми знаємо, як збільшилася тривалість життя за останні кілька десятиліть. Це вже не просто питання довше життя, те, що стало можливим завдяки науці; це питання жити краще, те, що часто в наших руках. Мова йде про те, щоб жити без хвороб. Наша мета полягає не тільки в тому, щоб запобігти або уповільнити передчасне старіння після виявлення причин; ми також хочемо природним чином стимулювати та реконструювати різні метаболічні процеси та системи, необхідні для кожного окремого випадку. Перше, що ми повинні знати, це наш справжній стан здоров’я, щоб визначити наш біологічний вік.

Здорового старіння можна досягти, лише впроваджуючи здорові звички в наше життя, головним чином у сферах, пов’язаних з харчуванням, фізичною активністю та балансом розуму і тіла.  Методологія в Медичному центрі – Східниця включає тверду прихильність до натуральної терапії та розробку повністю персоналізованої дієти, фізичних вправ і плану здоров’я із сеансами дисципліни тіла та розуму. Ми завершимо програму, створивши набір рекомендацій щодо способу життя та заходів, які дозволять гостям освоїти нові здорові звички, які завершать їхній справжній процес боротьби зі старінням та дозволять їм насолоджуватися новим, більш здоровим життям.