Сильна імунна система: як і чому

11.17.2021 0

Чому у нас повинна бути повноцінна імунна система?

Основна мета нашої імунної системи – захистити наш організм від зовнішніх агресій , таких як віруси та бактерії. Без цього ми б весь час хворіли. Наша імунна система розрізняє власні клітини від чужорідних. Це те, що дозволяє нам знищити і позбутися всього того, що може зашкодити нам. Однією з причин, чому діти порівняно часто хворіють, є те, що їх імунна система ще розвивається. Навпаки, причина, чому ви хворієте з віком, полягає в тому, що ваша імунна система з часом стає все слабшою. Хороша новина полягає в тому, що ви можете працювати над тим, щоб мати міцну імунну систему, навіть коли ви старше; Насправді, міцна і повністю функціонуюча імунна система допоможе вам керувати повсякденним життям зі здоров’ям і бадьорістю, незалежно від невдач, з якими ви можете зіткнутися.

Як створюються бар’єри для вірусів?

Перша лінія захисту нашого організму – це фізичні бар’єри, створені проти вірусів і бактерій. Якщо, незважаючи на наші зусилля, їм вдасться пробитися, то з’являться і вступають в дію спеціалізовані клітини: білі кров’яні тільця , які борються з вірусами і бактеріями, що потрапляють в наш організм. Головне — дбати про нашу імунну систему так само, як вона піклується про нас. Це передбачає догляд за такими елементами, як наша шкіра, слизові оболонки, лімфатична система та кишечник, де знаходиться майже 80 відсотків клітин нашої імунної системи. Насправді, в кишечнику діють бактерії та віруси, тому важливо, щоб вони були в найкращому стані та мали хорошу кількість дружніх бактерій.

Як ми можемо підтримувати ефективність нашої оборонної системи?

Сильна імунна система створюється завдяки багатьом здоровим звичкам (дієта, фізичні вправи, внутрішній баланс тощо), які допоможуть нам впоратися з небажаними наслідками нашого сучасного способу життя, такими як стрес і тривога. Правильне харчування є ключем до зміцнення нашої імунної системи, завдяки дієті, яка забезпечує здоровий баланс макроелементів, включаючи жири, білки та корисні вуглеводи. Він також повинен включати протизапальні та багаті мінералами продукти , з акцентом на овочі. Важливо встановити синергію між різними дисциплінами, щоб ефективніше зміцнити нашу імунну систему. Це те, чого можна досягти лише за допомогою правильного харчування та гарного фізичного та психічного здоров’я

П’ЯТЬ КЛЮЧІВ

  • Основна мета нашої імунної системи – захистити наш організм від зовнішніх агресій, таких як віруси чи бактерії. Без цього ми б постійно хворіли.
  • Міцна і повністю функціонуюча імунна система допоможе нам керувати нашим повсякденним життям зі здоров’ям і життєдіяльністю, незалежно від невдач, з якими ми можемо зіткнутися.
  • Догляд за нашою імунною системою включає догляд за такими елементами, як наша шкіра, слизові оболонки, лімфатична система та кишечник, де знаходиться близько 80% клітин нашої імунної системи.
  • Ключ до міцної імунної системи полягає у створенні багатьох здорових звичок (дієта, фізичні вправи, внутрішній баланс тощо), які можуть допомогти нам впоратися з небажаними наслідками нашого сучасного способу життя, такими як стрес або тривога.
  • Важливо встановити синергію між різними дисциплінами, щоб ефективніше зміцнити нашу імунну систему. У Медичному центрі – Східниця ми віримо, що цього можна досягти лише за допомогою правильного харчування та хорошого фізичного та психічного здоров’я.

ВИ ЗНАЛИ, ЩО…?

  • Без дії імунної системи ми б постійно хворіли.
  • Ви можете працювати над тим, щоб мати міцну імунну систему, навіть в дорослому віці.
  • У кишечнику люблять діяти бактерії та віруси, тому важливо, щоб вони були в найкращому стані та мали хорошу кількість дружніх бактерій.
  • Правильне харчування буде важливим для зміцнення нашої імунної системи за допомогою дієти, яка забезпечує здоровий баланс макроелементів, включаючи жири, білки та корисні вуглеводи.
  • Їжа, яка є живою і надходить безпосередньо з землі, а не ті, які ми отримуємо, які вже були перероблені на заводі, забезпечать нам набагато більше енергії та поживних речовин.