Шість здорових звичок для запобігання раку

1.5.2022 0

Сьогодні немає більш ефективного способу боротьби з раком, ніж прийняття здорових звичок, які допомагають запобігти росту ракових клітин. Здоровий спосіб життя зміцнить вашу імунну систему і знизить ризик розвитку захворювання.

 Шість здорових звичок, які зміцнять ваше тіло, щоб знизити ризик раку:

  • Кинути палити
    Відмова від куріння значно знижує ймовірність розвитку багатьох видів раку: легенів, сечового міхура, нирок, підшлункової залози, шийки матки, ротової порожнини, стравоходу та горла. Кинути палити – завдання не з легких, але це можна зробити за допомогою правильної інформації та підтримки експертів, які зосереджені на реалістичних шляхах та цілях.
  • Вибрати здорове харчування
    Збалансоване харчування – це не тільки запорука здоров’я, але й профілактика. Навіть для раку. Вибір здорової їжі може допомогти знизити ризик раку. Вживання збалансованої різноманітності овочів, фруктів, бобових, жирної або білої риби та цільнозернових продуктів є життєво важливим. І навпаки, важливо виключити червоне м’ясо та споживати менше м’яса та молочних продуктів загалом, а також менше оброблених продуктів та рафінованого цукру та борошна.
  • Вправи або фізична активність. Залишаючись активним, можна запобігти кільком типам раку. І, як ми вже бачили, регулярна активність може допомогти вам досягти та підтримувати здорову вагу, що також може допомогти знизити ризик раку. Ви не звикли займатися щоденними вправами? Зараз саме час зайнятися активністю, і регулярні щоденні прогулянки є хорошим місцем для початку. Дослідження показують, що люди, які регулярно займаються фізичною активністю, як правило, мають менший ризик раку товстої кишки, легенів, молочної залози та матки та інших.
  • Захистіть свою шкіру. Більшість видів раку шкіри викликані надмірним перебуванням на сонці. Це робить догляд за шкірою за допомогою звичок, які ви впроваджуєте у своє життя як рутину, вирішальним кроком.
  • Працюйте розумом. Вправи розуму мають цінну користь для імунної системи. Наприклад, було показано, що медитація стимулює ділянки мозку, безпосередньо пов’язані з імунною системою. Таким чином, реакція на розвиток потенційного захворювання, керована імунною системою, може бути покращена за допомогою медитації.
  • Регулярне відвідування лікаря для огляду завжди корисно для вашого здоров’я. Плануйте регулярні огляди, щоб оцінити ризик розвитку певних типів пухлин, і навіть більше, якщо спочатку буде проведено ретельне обстеження для аналізу вашого анамнезу та будь-яких факторів високого ризику.

Будьте здорові!”Медичний центр – Східниця”