НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАХВОРЮВАННЯ ВОСЕНИ

9.13.2021 0

З приходом осені є кілька екологічних і кліматичні змін: зниження атмосферного тиску , менше годин денного світла , зниження і / або перепади температури , підвищена вологість в навколишньому середовищі. Ці зміни впливають на нашу імунну систему, обмін речовин і настрій, сприяючи появі з легкістю деяких захворювань .

ГРИП ТА ЗАСТУДА

У разі грипу, застуди тощо… восени виникають такі умови, які сприяють його появі та зараженню :

  • Підвищена стійкість вірусів , таких як грип, до холодного повітря.
  • Менша вентиляція будинків та інших внутрішніх приміщень будівель сприяє накопиченню мікробів та інших патогенів, що полегшує зараження.
  • Імуносупресія через різкі зміни температури та меншу кількість годин сонячного світла .
Повернутися ↑

ГРИП

Грип викликає симптоми набагато важче, ніж застуда: висока температура, озноб, втома та біль у м’язах , а також головні та кашель . Звичайне лікування складається з анальгетиків і лікарських засобів для зниження температури. Діти, люди похилого віку та пацієнти з такими патологіями, як астма або проблеми з серцем, є більш вразливими, тому їм слід бути особливо обережними. Кращий спосіб профілактики грипу є вакцинація.

Повернутися ↑

ПРОСТУДНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Серед його симптомів – біль у горлі, часте чхання та рясне виділення слизу , що викликає помірну температуру, втрату апетиту та головні болі . Зазвичай це триває кілька днів, але може викликати інші інфекції, такі як синусит.

ГАЙМОРИТ

Щось більш сильне, ніж застуда , викликає сильний головний біль або біль у зубах , іноді у вухах, залежно від запалених ділянок. Це також викликає відчуття тиску на обличчі, кашель, лихоманку та виділення зеленуватого або жовтуватого кольору .

АЛЕРГІЧНИЙ РИНІТ

Алергічний риніт викликає симптоми, подібні до застуди, але з відчуттям першіння в горлі, носі та в очах , тому що причиною, в даному випадку, є контакт з алергеном. Необхідно з’ясувати причину.

КАШЕЛЬ

Кашель зазвичай супроводжує грип та застуду , але також може з’явитися або залишитися без них . В основному існує два види кашлю:

  • Сухий кашель , що викликає біль у горлі та повторюваний кашель без секрету, лікується протикашльовими сиропами.
  • Кашель зі слизом , який лікується відхаркувальними сиропами, які допомагають його вивести.

ПОРАДИ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ, ЗАСТУДИ

Дотримання цих загальних порад допоможе нам запобігти грипу, застуді та іншим подібним патологіям:

  • Добре провітрюйте будинки , незважаючи на холодніші температури на вулиці.
  • Уникайте , наскільки це можливо, впливу різких перепадів температури , носіть відповідний одяг.
  • Різноманітне і здорове харчування.

АЛЕРГІЯ ТА АСТМА

У цей час холодне повітря та вологість , а також більша присутність пилових кліщів у закритих та вологих середовищах спричиняють подразнення дихальних шляхів , так що страждаючі алергією можуть постраждати від епізодів астми . Цвіль також може викликати алергію у деяких людей. Хороша порада для запобігання або пом’якшення наслідків астми – це постійне зволоження горла з використанням бульйонів і гарячих напоїв. Парові сауни також можуть допомогти. Намагайтеся не мати занадто багато елементів чи орнаментів, які важко чистити , таких як килими, опудала тощо…, щоб запобігти накопиченню пилових кліщів, вологи…

Повернутися ↑

ПНЕВМОНІЯ

Погано пролікований  грип може привести до виникнення бактеріальних легеневих інфекцій , такі як пневмонія , тому що ймовірність зараження їх зростає з іншими сезонними факторами приходу осені говорилися вище. Щоб попередити їх, слідкуйте за відхаркуванням хворих на грип, тому що, якщо вони мають жовтуватий або зеленуватий колір, це означає, що є бактеріальна інфекція, яка зазвичай викликає більшу турботу, ніж сам грип.

Повернутися ↑

ДЕРМАТИТ

У цю пору року через вологе середовище, яке нагрівається за допомогою опалення та погано провітрюється, що утворюється всередині приміщень, збільшується поширення пилових кліщів , що призводить до того, що люди, у кого алергія на пил, мають більший ризик розвитку дерматиту . Щоб цього не сталося, необхідно ретельно провітрювати приміщення та часто пилососити .

РЕВМАТИЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Ревматичні захворювання викликають болі в суглобах, особливо коли відбуваються зміни атмосферного тиску , що є дуже поширеним явищем восени, тому симптоми цих захворювань частіше проявляються в цю пору року .У цих випадках найкраще звернутися до спеціалізованого лікаря, який допоможе нам знайти найкращий спосіб полегшити біль.

ОСІННЯ ОСТЕНІЯ

Це тимчасовий розлад , викликаний поганою адаптацією до зміни пори року, що викликає апатію, смуток, поганий настрій, втому та/або недосипання.

ВИРАЗКОВА ХВОРОБА

Восени кількість пептичних (шлункових) виразок збільшується, оскільки бактерія Helicobacter pyroli , інфекція якої є основною причиною цих виразок , у цей час активніше . Крім того, через більшу частоту застуд та м’язових або суглобових болів застосовується більше протизапальних засобів, зловживання якими також може викликати такі виразки.

ДЕФІЦИТ ВІТАМІНУ D

Восени через зменшення часу перебування на сонці наше тіло виробляє менше вітаміну D , тому легше брати цей вітамін у цей період року, що може спричинити проблеми з настроєм, імунні проблеми тощо. Для запобігання нестачі вітаміну D необхідно сонячне світло щонайменше 20 хвилин на день і, звичайно, дбати про дієту , включаючи в свій раціон продукти, що містять холестерин (завжди в межах можливого і розумного в кожному випадку), з якого наш організм виробляє вітамін D: тваринні жири, яйця, авокадо, банани!