Для Вашого комфорту та зручності у арсеналі нашого ресторану є кілька видів меню.
- Загальне меню
- Меню згідно терапії Майєр
- Меню по програмі ДЕТОКС
- Веганське меню
- Вегетаріанське меню
- Дитяче меню
- Дієтичне меню
- Постне меню
Дієтичне харчування
Воно є обов’язковою частиною комплексного лікування. В одних випадках дієтичне харчування — це основний лікувальний засіб, в інших — необхідний, на фоні якого застосовують усі інші лікувальні заходи.
В основу дієтичного харчування покладена теорія збалансованого харчування. Дієтичне харчування ґрунтується на принципі максимальної збалансованості основних харчових речовин у добовому раціоні з урахуванням механізмів перебігу хвороби та стану ферментативних систем хворого. Лікувальна дія дієтичного харчування забезпечується:
1) спеціальним підбором харчових продуктів;
2) визначеними співвідношеннями між основними харчовими речовинами;
3) відповідною технологією приготування дієтичних страв. Наприклад, виключенням з дієти окремих харчових продуктів можна значно знизити в ній вміст холестеролу, жирів, натрію, цукру, а відварюванням м’яса та риби — вміст пуринів та екстрактивних речовин.
Дієта №5
Лікувальна дієта, яку призначають наші лікарі при захворюваннях шлунково-кишкового тракту або для профілактики. Вона найвідомішою та найдієвішою серед лікувальних дієт. Дізнайся, що можна і не можна їсти та як працює така система харчування.При певних проблемах зі шлунково-кишковим трактом ця дієта передбачає збалансоване харчування й рівну кількість білків та вуглеводів. Обмеження є лише щодо жирів. Ще з раціону прибирають продукти, які містять холестерин, щавлеву кислоту, ефірні олії та жири, які окислюються при смаженні. Також обмежується кількість вживання солі.Раціон дієти складається з легких і корисних продуктів.
Дієта №6
Показання до призначення дієти – подагра і сечокам’яна хвороба з утворенням каменів з солей сечової кислоти (уратурія). Дієта виключає продукти, багаті пуринами (м’ясо, особливо молоде, ковбасні вироби, м’ясні бульйони, жирні супи, бобові, горіхи) і щавлевої кислотою (ревінь, шпинат, полуницю, шоколад, пшеничні висівки, горіхи, буряк, чай). У раціоні слід обмежити кількість солі і збільшити кількість молочних продуктів, овочів і фруктів. Слід також кілька обмежити кількість білкової їжі і жирів, а якщо є ожиріння – то і вуглеводів.
Дієта №9
Даний матеріал ми присвятили медичній дієті №9, яка застосовується при цукровому діабеті легкої й середньої тяжкості. Як відомо, діабет вимагає суворого контролю кількості вуглеводів в раціоні і, при цьому, має бути збережено збалансоване співвідношення всіх поживних речовин. Дієта № 9 розроблена з урахуванням саме таких вимог. Також дієта може застосовуватися для встановлення витривалості до вуглеводів і підбору доз інсуліну або інших препаратів. Відзначимо, що дієта заснована на принципах здорового харчування, тому може бути використана не тільки при хворобі, але і для схуднення або оздоровлення організму. Характеризується помірно зниженою калорійністю за рахунок виключення легкозасвоюваних вуглеводів та тваринних жирів. Кількість білків в раціоні при цьому відповідає стандартам здорового харчування.