7 здорових звичок для досягнення та підтримки внутрішнього балансу

11.1.2021 0

Оптимальне здоров’я та благополуччя – це турбота про фізичні, розумові та емоційні аспекти.

У  “Медичному центрі – Східниця” ми знаємо, що неможливо насолоджуватися оптимальним станом здоров’я та самопочуття без збалансованого тіла, розуму та духу, трьох елементів, які тісно пов’язані. Ось чому методи лікування та реабілітації в нашому медичному центрі об’єднують і поєднують в собі цілий ряд додаткових дисциплін і методів лікування, які працюють у синергії, що дає вам можливість бути найкращою версією себе в будь-якому віці. Тому що фізичні, емоційні та психічні аспекти мають бути в повній гармонії, якщо ви хочете жити повноцінним життям.
Природа настільки мудра, що забезпечує всіма поживними речовинами, необхідними організму в кожну пору року. Ось чому сезонні фрукти та овочі є найкращим, найбільш стійким варіантом для підтримки хорошого психічного здоров’я.

 • Відновлювальний відпочинок
  Неправильно відпочивати означає прокидатися втомленим і позбавленим енергії, що підвищує дратівливість і спричиняє значне погіршення когнітивних здібностей.  «Дотримуйтеся здорової дієти без стимуляторів та алкоголю, виконуйте помірні та постійні фізичні вправи, але ніколи вночі, обідайте принаймні за дві години до сну та готуйтеся спати, завжди до півночі, з розслаблюючими практиками, як-от медитація , йога та свідоме дихання».
 • Тренування мозку
  «Щоб розвинути весь потенціал, який зберігається в свідомості, і мати оптимальну розумову спритність, присвячуючи 10-15 хвилин на день діяльності, яка не має нічого спільного з роботою і це стимулює когнітивні здібності є вирішальним. Наприклад, розгадувати судоку чи кросворди чи проводити час за читанням».
 • Фізичні вправи
  Регулярне заняття будь-якою спортивною діяльністю має важливе значення, коли мова йде про досягнення внутрішнього балансу. Оскільки, на додаток до всіх фізичних переваг, таких як контроль ваги та зміцнення кісток і м’язів, вивільняються ендорфіни та гормони, такі як серотонін або норадреналін, які допомагають покращити ваш настрій, контролювати стрес і зменшити негативні відчуття, пов’язані з депресією та тривогою.
 • Енергійне здоров’я
  Людський організм функціонує з електричною частотою, яка може бути змінена надмірним електромагнітним випромінюванням, створеним мобільним телефоном, комп’ютером або планшетом, що може спотворити міжклітинний зв’язок і призвести до дисбалансу здоров’я. Щоб життєво важлива енергія надходила вільно та без перешкод, «вимкнути Bluetooth, Wi-Fi або маршрутизатор, коли ви ним не користуєтесь, більше розмовляйте через гучномовець і не використовуйте дротові навушники, а не носити телефон занадто близько до шкіри і, коли це можливо, включати його в режим польоту».
 • Думайте короткостроково
  Навчитися керувати стресом, тривогою чи страхом, які глобальна криза охорони здоров’я викликала у багатьох людей, надзвичайно важливо, щоб ви могли якнайшвидше адаптуватися до нової реальності.  «Не намагатися придушити ці негативні емоції, а прийняти їх і навчитися керувати ними, щоб вони не стали перешкодою на шляху. Зосередьтеся на сьогоденні, на позитиві та на тому, що ви можете контролювати, і перестаньте будувати довгострокові плани, що викликало багато розчарувань. Мислення в короткостроковій перспективі дуже здорове психічно».
 • Відчути себе добре
  Зовнішній вигляд є основним будівельним матеріалом для досягнення внутрішньої рівноваги, тому що добре виглядати зовні допомагає нам відчувати себе добре всередині, підвищуючи рівень самооцінки та впевненості. Саме тому в “Медичному центрі – Східниця” ми пропонуємо нашим гостям сучасне обладнання та найсучасніші методики дермоестетики, які дозволяють нам виконувати мінімально інвазивні процедури, щоб уповільнити ознаки старіння та підкреслити природну красу кожної людини.