Здоров’я травлення: коли профілактика є важливою

9.28.2021 0

Здоров’я органів травлення є важливим, коли йдеться про високий рівень благополуччя, чого можна досягти лише за допомогою профілактики. Ось чому з здобуття корисних звичок з юного віку настільки важливі. Хоча правда, що з роками проблеми з кишечником стають все частішими, особливо після 55 років, все більше дітей та підлітків мають проблеми з травленням, які ризикують стати хронічними.

За оцінками, близько 15% дітей та молоді у розвинених країнах страждають від розладів травлення. «Важливо виховувати у дітей правильні харчові та оздоровчі звички, тому що це значною мірою визначатиме стан їх травлення та загальний стан здоров’я у дитинстві та дорослому житті »

  • Збалансоване харчування, багате фруктами, овочами, бобовими та крупами

Очевидно, потреби залежать від віку та стадій зростання.  У міру зростання діти повинні харчуватися збалансовано та різноманітно, багатими овочами та фруктами, бобовими, насінням та крупами. Також важливим є правильне споживання здорових жирів з нерафінованими рослинними оліями, переважно оливковою олією екстра незайманого типу, та достатнє споживання білка. Подібним чином, фізичні вправи та спорт також є одними із здорових звичок, яких слід набувати з раннього віку. Як, звичайно, гарантує найкращий відпочинок в кінці дня.

  • Уникати зайвої ваги і мати гарне емоційне здоров’я

Важливо  уникнути надмірної ваги, що впливає на 30% дітей та підлітків, відсотки, які продовжують зростати з кожним роком внаслідок неправильного харчування та малорухливого способу життя. “Ожиріння породжує кишковий дисбактеріоз, а також багато інших проблем зі здоров’ям” Дітям також особливо важливо навчитися справлятися зі стресом, оскільки це забезпечить належне емоційне здоров’я у дитинстві та дорослому житті. «Якщо врахувати, що мозок і кишечник тісно пов’язані та взаємопов’язані, емоційна стабільність значною мірою еквівалентна стабільності травлення»

  • Оздоровчий травний комплекс у Медичному центрі – Східниця

Усвідомлюючи важливість піклування про здоров’я кишечника на кожному етапі життя, наш  комплекс для здоров’я, орієнтований на травлення, один із найповніших методів лікування з точки зору профілактики та догляду. Метою цієї програми  є відновлення балансу та належного функціонування кишкового тракту, наскільки це можливо. Це досягається шляхом комплексного вирішення та покращення стану мікробіоти та імунної системи. Комплекс для оздоровлення органів травлення розрахований на людей будь -якого віку, які страждають на кишкові розлади, проблеми або захворювання в цілому, а також хронічні патології, аутоімунні захворювання, алергію і навіть розлади настрою. Усі ці симптоми можуть свідчити про наявність неадекватного стану травлення.