СУЧАСНА КОСМЕТОЛОГІЯ В ЕСТЕТИЧНІЙ МЕДИЦИНІ

9.16.2021 0

Сучасна косметологія світового рівня не могла б існувати без лікування, заснованого на новітніх технологіях. Асортимент сучасних пристроїв є його невід’ємною частиною. Без них досягнення запланованого терапевтичного ефекту було б неможливим. Вплив косметологічних приладів обмежується поверхнею шкіри, що робить процедури мінімально інвазивними та безпечними, одночасно приносячи чудові результати.Сучасна косметологія не обмежується лише застосуванням масок для обличчя або очищенням обличчя, але має реальні можливості боротьби зі старінням шкіри та виправленням її дрібних дефектів. Це також може допомогти зберегти ефективність більш потужних процедур естетичної медицини. Завдяки косметологічній терапії ми можемо почати протидіяти процесам старіння в ранньому віці. Косметологія в нашому медичному центрі є невід’ємним елементом не тільки догляду, але, перш за все, омолоджувальної терапії, що покращує стан шкіри, готує її до процедур естетичної медицини або подовжує їх вплив. Для досягнення найкращих результатів ми маємо у своєму розпорядженні повний спектр методів і працюємо з використанням не тільки сучасних препаратів, а й найсучасніших пристроїв.

Останніми роками косметологія розвивається дуже стрімко. Багато в чому це пояснюється впровадженням різних технологічних рішень, які встановили нові стандарти ефективності та якості. Частина нашого суспільства все ще сприймає косметологію через призму виконання простих, поверхневих процедур, таких як хімічний пілінг або маски для догляду. Тим часом, дивлячись на повний спектр косметологічних процедур, лише 10-20% з них наразі проводяться лише на основі препаратів та косметики, без використання сучасних приладів. Навіть зволоження шкіри або ніжний пілінг тепер здійснюється за підтримки обладнання останнього покоління. Високоякісна, ефективна косметологія просто не може функціонувати без сучасних технологій.

Способи використання сучасних технологій

Технології, що використовуються в косметології, насамперед допомагають косметологу у вирішенні основної проблеми поганої проникності шкіри. З біологічної точки зору, шкіра є дуже ефективним бар’єром. Він захищає організм від будь -якого проникнення ззовні. Мікроорганізми та всі види хімічних сполук, включаючи ті, які ми хотіли б внести в тканину, щоб поліпшити її стан, природним чином «відкидаються». І саме тут на допомогу приходять сучасні пристрої.

Наші методи лікування часто покладаються на глибоке введення омолоджуючих препаратів у шкіру. Існує маса косметичних процедур, заснованих тільки на використанні сучасних приладів. Вони використовуються для підтяжки шкіри, запобігання целюліту, відшарування або формування тіла. Всі види механічного масажу за допомогою апаратів з вакуумом, радіочастотним або лазерним способом набагато простіші та ефективніші, ніж традиційні ручні процедури.

Косметологія також використовує пристрої, що впливають на глибокі шари шкіри ззовні. В результаті вони можуть стимулювати її до регенерації, не порушуючи її безперервності, безпечним і неінвазивним способом.