Як наш зовнішній вигляд впливає на баланс між тілом і розумом?

11.26.2021 0

Добре виглядати і подобатися собі не є ознакою легковажності. Швидше, це означає зміцнення самооцінки та внесок у ідеальний баланс між тілом і розумом. Наша повага або її відсутність багато в чому визначається нашим пізнанням, і тому бачення, яке ми маємо про себе, є продуктом нашої самооцінки.

Почуття молодості та потреби у фізичному та розумовому вдосконаленні

Дослідження Університету Флориди показало, що в більшості випадків самооцінка людей, які проходять косметичні операції, значно підвищується. Іноді саме тому, що людина хоче пройти лікування, вона відчуває себе молодшою, а в інших випадках необхідно покращити фізичний, а отже, і психологічний стан людини. Статистика не  обманює: і чоловіки, і жінки все більше турбуються про свій зовнішній вигляд і шукають поліпшення свого зовнішнього вигляду.

Стаття, опублікована в The Medical Journal of Australia, показала, що «дослідження показують, що більшість пацієнтів, які перенесли естетичні поліпшення, були задоволені результатом і відчували себе краще».

Інші дослідження, опубліковані в Clinical Psychological Science, порівнювали людей, які робили пластичну хірургію, з тими, хто цікавився нею, але не мав її. Учасники дослідження, які вирішили пройти косметичний ремонт та покращення, також повідомили про покращення свого психічного здоров’я за широким спектром факторів. Деякі з них включали:

Фізичний аспект є основоположним для досягнення ідеального балансу між тілом і розумом, тому що ми розуміємо, що гарне самопочуття та отримання впевненості є основними аспектами самооцінки та сприйняття, які є у кожної людини.