Як доглядати за шкірою восени?

9.30.2021 0

Косметологи називають осінній період не самим простим для шкіри, тому слід бути уважним у догляді за нею. Восени жінки можуть побачити, як шкіра стала тьмяною, а її поверхня втратила свою еластичність та гладкість. Помилково вважати, що це прояви авітамінозу, бо зазвичай раціон українок літом та ранньою осінню багатий на вітаміни, а тому шкіра у цей період не відчуває істотного браку вітамінів. Натомість, після активного відпочинку влітку, шкіра може мати надлишок мертвих клітин. В такому випадку ідеальним варіантом є пілінг. Також, пілінг восени рекомендовано застосовувати людям, які схильні до пігментації. Крім того, особливо корисною у цей період для шкіри буде біоревіталізація.

Правильний догляд за шкірою в осінній сезон потребує комплексного підходу. Недостатньо придбати живильний крем, для розв’язання проблеми потрібно як можна раніше звернутися до косметолога. Спеціалісти рекомендують  жінкам в цей період потішити себе косметологічними процедурами для відновлення шкіри та посилення її бар’єрних функцій. Серед найбільш затребуваних б’юті процедур в осінній сезон ТОП 5: Косметологічних послуг:

  •  чистка
  • пілінг
  • біоревіталізація
  • плазмоліфтинг
  • мезотерапія

“Медичний центр – Східниця” в своєму арсеналі володіє широким спектром послуг у сфері естетичної медицини, косметології, дерматології та трихології. У нас працюють спеціалісти з багаторічним стажем та професійними навиками, лікарі вищих категорій. На такій консультації Ви отримаєте індивідуальний професійний підхід, кваліфікований підбір послуг та найвищищі стандарти сервісу!

вул. Тараса Шевченка, 2А, смт.Східниця, Львівська обл., Україна, 82391
+38 (050) 371-94-24
+38 (03248) 4 89 05
m.reception@kyivskaruss.com.ua
Долучайтеся до наших спільнот у Telegram та Viber щоб отримувати без зайвої реклами корисну інформацію!
КРОК до здоров’я у Telegram
КРОК до здоров’я у Viber