Wellness: тренд на новий рік

11.5.2021 0

Світ здоров’я постійно змінюється через потреби тих, хто хоче максимального благополуччя на всіх рівнях: від фізичного до психічного.

Тенденція здоров’я зосереджується на таких ключових концепціях, як управління стресом, гіперперсоналізація діагнозів за допомогою генетичних тестів, щоб знайти найкраще лікування, більш здорове харчування, яке приділяє особливу увагу догляду за мікробіотою, і глобальний план зміцнення нашого імунітету. системи.

Нижче ми детально розповідаємо про оздоровчі тенденції нового сезону та як вони вписуються в методи лікування,реабілітації та охдоровлення в “Медичному центрі – Східниця”

  • Зміцнення імунної системи для захисту від вірусів

Нова реальність нав’язалася сама собою і виявила те, що завжди було основною потребою: мати сильну імунну систему і в будь-якому віці. Не дивно, що все більше людей відпочивають на здоровий відпочинок. Вся справа в тому, щоб поєднати відпочинок зі здоров’ям. Відпочинок в ідеальному оточенні, щоб розпочати комплексний план здоров’я (харчування, фізичні вправи, клінічний догляд) і зміцнити імунітет проти зовнішньої агресії. З іншого боку, ця нова реальність, про яку ми говоримо, також передбачає соціальну дистанцію та більшу потребу в приватності.
Секвенування всього геному відкрило новий горизонт для прийняття найбільш підходящого лікування для кожної патології або здоров’я, які ми ставимо перед собою. З геномного тесту мета полягає в тому, щоб мати якомога більше інформації про людину, яка підлягає лікуванню.

  • Здорове харчування та догляд за мікробіотою

Це концепції, які завжди ми мали , і які тепер мають свою відповідність у сильному впливі на попит: розробляти харчові програми, які зміцнюють імунну систему, служать доповненням для боротьби зі стресом і тривогою, використовують свіжі місцеві та сезонні їжу або допомагають покращити якість нашого життя, впливаючи на такі аспекти, як відпочинок чи травлення. Це все про включення здорових звичок і звичаїв у наш спосіб харчування. І тенденція полягає в тому, щоб знайти конкретне місце для догляду за мікробіотою кишечника. Дослідження мікробіоти кишечника забезпечують три основні функції: Поживні та метаболічні функції, включаючи відновлення енергії, вироблення вітамінів і сприятливий вплив на всмоктування кальцію та заліза в товстій кишці. Захисні функції, запобігаючи інвазії інфекційних агентів.

  • Модуляційні функції імунної системи.

Як сказано в статті, опублікованій в науковому журналі Nutrients, «дієта та спосіб життя можуть мати значний і далекосяжний вплив на здоров’я людини, і ми показали, що мікроби, що живуть у шлунково-кишковому тракті, відіграють важливу роль у опосередковуванні цих ефектів».

  • Психічне здоров’я та управління стресом і тривожністю

Новий сценарій, запропонований керівництвом із боротьби з вірусами, вирішально впливає на психічне здоров’я та те, як ми справляємося з новими ситуаціями стресу та тривоги. Метою є проведення глибокої діагностики для виявлення тих внутрішніх і зовнішніх факторів, які викликають стрес у повсякденному житті кожної людини. Визначте такі можливі аспекти, як розчарування, втрата контролю, труднощі з розслабленням, песимізм тощо. Результатом має стати відновлення емоційного та фізичного здоров’я, що підвищує стійкість до стресів. У цьому сенсі “Медичний центр – Східниця” з моменту свого заснування було зрозуміло, що тренування розуму є основоположним для досягнення повного благополуччя. Такі практики, як йога, методи медитації, контроль дихання або уважність, є основоположними для будь-якого плану здоров’я.