Управління стресом

1.10.2022 0

Стрес – це нормальна психологічна і фізична реакція на різні ситуації в  житті. Невелика кількість стресу може бути корисною, мотивуючи вас працювати добре. Але кілька щоденних проблем, наприклад, сидіти в пробці, дотримуватись термінів і оплачувати рахунки, можуть виштовхнути вас за межі ваших можливостей.

Ваш мозок оснащений системою сигналізації для  захисту. Коли  мозок сприймає загрозу, він сигналізує вашому тілу про викид гормонів, які збільшують частоту серцевих скорочень і підвищують кров’яний тиск. Ця реакція «бийся або біжи» допомагає усім нам боротися із загрозою.

Як тільки загроза зникне, ваше тіло має повернутися до нормального, розслабленого стану. На жаль, постійні ускладнення сучасного життя призводять до того, що сигналізація деяких людей рідко вимикається.

Управління стресом надає вам ряд інструментів для скидання системи сигналізації. Це може допомогти вашому розуму та тілу адаптуватися (стійкість). Без цього ваше тіло завжди могло б бути в стані підвищеної готовності. З часом хронічний стрес може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям.

Не чекайте, поки стрес зашкодить вашому здоров’ю, стосункам чи якості життя. Почніть практикувати методи боротьби зі стресом вже сьогодні, пройдіть одну з наших  програм, розроблену фахівцями “Медичного центру – Східниця”.