Ультразвукова діагностика – доступна для кожного в Медичному центрі – Східниця!

12.30.2021 0

Метод ультразвукової діагностики — самий поширений метод виявлення захворювань внутрішніх органів. Основними галузями застосування УЗД є обстеження дорослих і дітей, загальні обстеження органів черевної порожнини, обстеження гінекологічні та акушерські, молочної та щитоподібної залоз, передміхурової залози, неонатологічні обстеження, тощо.
Висока інформативність, нешкідливість для пацієнта, можливість проведення динамічних спостережень та діагностично-лікувальних процедур зробили УЗО одним із основних методів діагностики захворювань внутрішн органів.
Метод знаходиться в постійному розвитку, так як в ультразвукових діагностичних апаратах використовують все нові і нові технології, які дозволять отримати зображення все більшою ступінню роздільної здатності.Ультразвукова діагностика є важливою, а нерідко й необхідною для постановки правильного діагнозу.

Сучасні ультразвукові системи застосовуються як для раннього виявлення захворювань, так і для проведення експертної оцінки патологічного процесу.

Цей метод дослідження організму має низку переваг порівняно з іншими діагностичними методами. Насамперед він дає можливість оцінити функціональний стан органів та систем і є безпечним для пацієнта і лікаря.

Ми використовуємо універсальну цифрову ультразвукову систему компанії Siemens, обладнання якої визнане світовим лідером у сфері візуальної діагностики та допомагає виявити зміни в кровоносних судинах і внутрішніх органах з найвищою точністю та без шкоди для здоров’я.